owsiak nagroda nobla

Owsiak zaprasza Pawłowicz: “Będzie pani dopieszczona”

Gościem talk show Kuby Wojewódzkiego był Jerzy Owsiak. Nie obyło się bez pytań o politykę.

Prowadzący WOŚP został już skazany za przeklinanie na Przystanku Woodstock – Wojewódzki zaproponował mu 100 złotych na poczet grzywnę. To jednak nie jedyna sprawa sądowa Owsiaka, jest on również pozwany za hipotezę o dobroczynnym wpływie seksu w kontekście poseł Krystynę Pawłowicz.

Wojewódzki przeczytał, jakie korzyści płyną z uprawiania seksu, na podstawie Światowej Encyklopedii Zdrowia. Pani Krystyno, to także dla pani: seks to skuteczny sposób na stres, pozbycie się niepokojów i nastrojów depresyjnych, świat wydaje się bezpieczniejszy i bardziej sympatyczny, mam wrażenie, że cały PiS nie uprawia seksu – mówił do kamery showman.

– Likwiduje ból głowy, podnosi IQ, pani Krysiu! Po namiętnej nocy kobiety błyszczą. Na razie jest to proces o słowa. Pan seksuolog, który mnie zaczepił, powiedział, że seks jest to kompletna terapia, potwierdzona naukowo – wtórował mu Owsiak. 

Potem, już nieco poważniej, zaprosił Pawłowicz na Przystanek Woodstock.

– Zapraszamy panią Krystynę Pawłowicz na przyszłoroczny Przystanek Woodstock, będzie się tam czuła dobrze. Boję się powiedzieć “dopieszczona”, ale tak się mówi, prawda? – mówił szef WOŚP. 

Owsiak zapowiedział także, że Przystanek Woodstock odbędzie się jak zwykle na początku sierpnia. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

267 More posts in Plotki category
Recommended for you
Czy Rafał Maserak niedługo zostanie ojcem?
Najgorsze wakacje gwiazd. “Rozstaliśmy się trzy dni przed wakacjami”

Michał Milowicz, Rafał Cieszyński, Piotr Zelt i Rafał Maserak podkreślają, że każdemu zdarzają się nieprzyjemne sytuacje...