Jak wygląda praca na planie „Kuchennych rewolucji”

Ostry komentarz Magdy Gessler pod zdjęciem szczupłej Anji Rubik! Sprawę komentuje Krzysztof Gojdź!

W internecie rozpętała się burza po komentarzu Magdy Gessler pod zdjęciem Anji Rubik. Restauratorce nie spodobała się bardzo szczupła sylwetka modelki. Jej mocne słowa wywołały wiele kontrowersji w świecie polskiego show-biznesu. Głos w tej sprawie zabrał również Krzysztof Gojdź! Co napisał znany lekarz?

Magda Gessler ostro skomentowała jedno z najnowszych zdjęć Anji Rubik.

#roadtrip

A post shared by Anja Rubik (@anja_rubik) on

„Dramat Oświęcim.., co to to nie !!!!! Ratunku” – napisała restauratorka na Instagramie.

Chcą wyglądać jak modelki

Na Magdę Gessler polała się fala hejtu. Wielu internautów zarzuca jej zazdrość oraz brak rozwagi. Jednak są osoby, które stają po jej stronie. Doktor Krzysztof Gojdź również wypowiedział się w tej sprawie. Co napisał?

„Wielokrotnie zwracałem uwagę na problem niezdrowo wychudzonych dziewczyn w świecie mody. Modelki i gwiazdy mają medialny wpływ na zachowanie normalnych dziewczyn popadających w manię odchudzania się i często w anoreksję czy bulimię. Nie zdajemy sobie sprawy jaka to poważna i wyniszczająca choroba dotykająca tysiące dziewczyn w Polsce. One głodują, połykają różne leki nie będąc pod kontrolą lekarzy czy profesjonalnych dietetyczek w przeciwieństwie do profesjonalnych modelek” – czytamy na fanpage znanego lekarza.

Mężczyzna apeluje, aby uświadomić sobie, że media fałszują rzeczywistość. Nie można czerpać z nich wzorców, bo może to bardzo źle się skończyć.

„Przestańmy promować nieodpowiedzialne odchudzanie się, modę na bycie wieszakiem, bo to odbija się nie tylko na zdrowiu ale i psychice szczególnie młodych dziewczyn. Przestańmy patrzeć na przekłamane zdjęcia gwiazd, które udają że nic nie robią aby dobrze wyglądać, retuszując nadmierne kilogramy i cellulit. Przestańmy żyć tym światkiem show-biznesu – obłudy, zakłamania co do wyglądu i czerpać z niego wzorzec. Zacznijmy myśleć o swoim zdrowiu a nie tylko o wyglądzie zewnętrznym.

Zacznijmy być sobą, kochać siebie i innych” – napisał Krzysztof Gojdź.

Fani chcieli wiedzieć, czy lekarz bezpośrednio odnosi się do kontrowersyjnego komentarza Magdy Gessler.

„Tak odnoszę się. Bo Magda miała racje o świecie modelingu. Na co dzień spotyka dramaty dziewczyn z anoreksja” – odpowiedział lekarz.

Uważacie, że Magda Gessler przesadziła czy miała rację?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/magdagessler_official/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1449 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Lista najlepiej zarabiających celebytów. Na czele sportowiec

Floyd Mayweather Jr jest według magazynu "Forbes" najlepiej zarabiającym celebrytą świata. Sportowiec wyprzedził m.in. aktorów. ...