Omenaa Mensah i Złota Aukcja! O co chodzi?

W luksusowym apartamentowcu przy Złotej 44 organizowano ZŁOTĄ AUKCJĘ, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na budowę szkoły w Ghanie. Impreza odbyła się w centrum Warszawy w nowej przestrzeni sportowo-rekreacyjnej. Warto dodać, że jednym z fundatorów jest ZTE Poland, która przekazała na szczytny cel telefon ZTE V7 Lite z podpisem ambasadorki, Omeny Mensah, wykonanym ze złota.


 mat.prasowe

Pomysł i organizacja tego wydarzenia to Foundation Omenaa. Jakie przemdioty wystawiono na aukcje charytatywne? Ludzie mogli licytować między innymi obrazy Rafała Olbińskiego, Joanny Sarapaty oraz wieczorowe kreacje ofiarowane przez polskich projektantów, a także koszulkę z podpisem Roberta Lewandowskiego.

Skąd w ogóle pomysł na taką akcję? Omenaa Mensah często angażuje się w akcje charytatywne. Odwiedzając Ghanę wymarzyła sobie, że odmieni los tamtejszych dzieci, którzy pracują jako niewolnicy. Gwiazda bardzo chce zbudować dla nich szkołę, aby mogli się uczyć i rozwijać. Dzięki temu będą mieli lepsze życie. Firma ZTE postanowiła wesprzeć swoją ambasadorkę i przekazała uniaktowy telefon na ten cel z podpisem Omeny Mensah wykonanym ręcznie z 24-karatowego złota przez pana Andrzeja Szarowskiego – warszawskiego jubilera słynącego z nietypowych prac jubilerskich.

Rywalizacja o ten telefon była zacięta, ale ostatecznie został sprzedany za 4300 złotych! Osoba, która wygrała nie dosć, że została posiadaczem wyjątkowego telefony to jeszcze ma satysfakcję, że przyczyniła się do tego, że dzieci w Ghanie będą miały lepsze życie.

Gospodarzami wieczoru byli Andrzej Sołtysik i Omena Mensah. Na gali nie zabrakło oczywiście gwiazd i znanych dziennikarzy. Wśród nich: Tomasz Olejniczak, Joanna Jabłczyńska, Tomasz Ossoliński, Tomasz Kammel, Anita Werner, Piotr Kraśko czy Lidia Kalita.

 

_______________________________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ