Azja Express Lis i Jemioł

Nowe pary w Azja Express! Kto z kim będzie podróżował?

W najbliższym odcinku „Azja Express” uczestnicy zamienią się partnerami! Nowe pary spędzą ze sobą cały dzień. Przeczytaj, kto z kim będzie podróżował! Która z nowych par będzie najlepiej dobrana?

Azja Express Lis i Jemioł

Kto zdobył immunitet?

W ostatnim odcinku „Azja Express” żadna para nie odpadła. Immunitet zdobyła Hanna Lis z Łukaszem Jemiołem. Leszek Stanek był zdziwiony takim obrotem sprawy.

„Nie spodziewałem się tego po nich. Oni  mają wysokie wymagania życiowe, a dzielnie sobie radzą w tych warunkach. Rano wstają, mają nietęgie miny, ale spinają się w sobie i idą dalej” –mówił aktor. 

Rzeczywiście, Lis i Jemioł nie mają lekko. Dziennikarka narzekała, że przez chrapanie gospodarza, nie mogła spać. Rano również nie było lepiej.

Hanna: Jesteśmy brudni, nieumyci…

Łukasz: Hania, co Ty mówisz? Wytnijcie to! Po co takie rzeczy mówisz?

Hanna: A gdzie masz prysznic? Myślisz, że ludzi głupi są?

Łukasz: Hania się nie umyła! Ja się umyłem!

Hanna: To pokaż prysznic!

 Kolejna niespodzianka

Dzięki zdobyciu immunitetu, zwycięska para nadal będzie podróżować razem. Pozostałych uczestników czeka niespodzianka! Już w najbliższym odcinku uczestnicy na jeden dzień zmienią swoich partnerów. „W nagrodę” rozdzieleniem uczestników musieli zająć się Hanna Lis z Łukaszem Jemiołem!  Kto z kim będzie sparowany?

Hanna Lis i Łukasz Jemioł ( ta para pozostaje bez zmiany)

 Iza Miko i Pascal Brodnicki,

Weronika Budziło i Michał Żurawski, 

Maria Konarowska i Ludwik Borkowski,

Renata Kaczoruk i Leszek Stanek,

Agnieszka Włodarczyk i Paweł Dobrzański.


Myślicie, że nowe pary dobrze poradzą sobie z nowymi wyzwaniami i nie dojdzie między nimi do konfliktów? Tego dowiemy się już w następnym odcinku! Będziecie oglądać?

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Łukasz  Jemioł

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ