Kevin Spacey

Media dotarły do kolejnej ofiary Spaceya! “To było traumatyczne”

Dla Kevina Spaceya rok 2017 będzie oznaczał rozliczenie z przeszłością. Przy okazji akcji #metoo zgłosił się 14-latek, którego molestował aktor. Jakby tego było mało, media dotarły do kolejnej ofiary.

Aktor kajał się publicznie i przyznał się do bycia gejem gdy do mediów wypłynęła historia Anthony’ego Rappa, którego niegdyś molestował aktor. Całe szczęście do niczego poważnego nie doszło. To jednak nie koniec. Filmowiec Tony Montana wyznał, że 14 lat temu Spacey złapał go za krocze, a Daniel Beal opisał, jak aktor rozebrał się przy nim i zachęcał do złapania penisa. Jest wielki, prawda? – miał kusić Spacey. 

Media zaczęły dalej węszyć i brytyjska BBC dotarła do kolejnej ofiary gwiazdora House of Cards. Rozmówca opowiada jak w latach 80. spotkał aktora na obozie teatralnym i był przytulany przez aktora, gdy położył się spać. Poszkodowany wspomina wydarzenie jako “traumatyczne”, zaś wielu kolegów Spaceya apeluje o wykluczenie go z Amerykańskiej Akademii Filmowej i odebranie Oscarów. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

237 More posts in Plotki category
Recommended for you
Popek będzie ojcem. Znamy płeć dziecka

Raper, zawodnik mieszanych sztuk walki, tancerz, producent - czyli jednym słowem "Popek". Popularny celebryta zdradził,...