Mary Komasa na 7. urodzinach Cudu nad Wisłą

Pod koniec lipca warszawskie nadwiślańskie noce po raz kolejny wypełnią się dźwiękami muzyki wyjątkowych i uznanych artystów. Dwudniowe obchody urodzin Cudu nad Wisłą – 29 i 30 lipca, odbędą się w ramach wyjątkowego cyklu imprez i koncertów – Heineken City Nights.  Siódmą rocznicę powstania  jednego z pierwszych i najbardziej popularnych nadwiślańskich klubów uświetni m.in. Koncert Mary Komasy.

Artystka wystąpi  na scenie Cudu drugiego dnia urodzin – 30 lipca.  Będzie to już piąty w tym roku koncert zorganizowany w ramach Heineken City Nights, podczas  wcześniejszych odsłon wystąpili m.in. TA-KU oraz Nao.

Mary Komasa to polska wokalistka, autorka tekstów oraz kompozytorka, aktualnie mieszkająca i tworząca w Berlinie. Tam właśnie, w analogowym studiu LowSwing została nagrana i wydana jej debiutancka płyta – “Mary Komasa”, która weszła na rynek w marcu 2015 roku. Głośny teledysk  z udziałem Anji Rubik do piosenki “Lost me”, został  wyreżyserowany przez Jana Komasę, reżysera “Sali Samobójców” oraz “Miasta 44”, prywatnie starszego brata artystki.

Dzięki obyciu w muzyce popularnej oraz głębokiej znajomości jazzu i opery, wokalistka swobodnie łączy gatunki, odnajdując się  najlepiej w eklektycznych muzycznych eksperymentach. W jej muzyce można dostrzec zarówno elementy dream popu, gospelu czy bluegrassu ale też new wave’u oraz klasycznego rocka.

Występ Mary Komasy już w sobotę 30 lipca w klubie Cud nad Wisłą ul. Bulwar Flotylli Wiślanej. Wstęp wolny. 

________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.    


ZOSTAW ODPOWIEDŹ