Majka Jeżowska zachwycona Kasią Moś, ale krytykuje Michała Szpaka

Majka Jeżowska zachwycona Kasią Moś, ale krytykuje Michała Szpaka. Dlaczego?

Majka Jeżowska chwali zachowanie swojej młodszej koleżanki po fachu, Kasi Moś, jednak do gustu nie przypadła jej postawa Michała Szpaka. O co chodzi?

Majka Jeżowska zachwycona Kasią Moś, ale krytykuje Michała Szpaka. Dlaczego?

Michał Szpak od niedawna jest jurorem talent-show „The Voice of Poland”. Wiele osób zastanawiało się, jak artysta poradzi sobie w nowej roli, ale teraz już wiemy, że doskonale odnajduje się w muzycznym programie. Muzyk ma wielu fanów. Jednak Majce Jeżowskiej nie do końca podoba się zachowanie młodego artysty. Co piosenkarka ma na myśli? Okazuje się, że niedawno gwiazdy spotkały się w Katowicach…

„Kilka tygodni temu grałam koncert w Katowicach z Michałem i stałam pod sceną. On schodził ze sceny i nawet nie powiedział dzień dobry. Być może mnie nie zauważył -ok. Michał sorry, to jest coś takiego co mnie, osobę dużo starszą razi w zachowaniu młodego człowieka” – wyznała Majka Jeżowska w rozmowie z portalem PrzeAmbitni.

Myślicie, że Michał Szpak nie zauważył artystki?

Jednak nie ma nic do niego jako do wokalisty. Odnosi jednak wrażenie, że niektórzy młodym gwiazdom woda sodowa uderza do głowy.

„Nie lubię mówić rzeczy, które niekoniecznie są komplementami. Tu nie chodzi o jego jako artystę, wokalistę. Powiem tak- mam problem z młodymi ludźmi, których kariera rozwija się zbyt szybko. Czasami mam wrażenie, że się nie uodparniają na sodówę, na uderzenie popularności”- zdradziła piosenkarka.

Kulturalna Kasia Moś

Jednak Majka Jeżowska chwali Kasię Moś! Za co?

– (…) na przykład jest Kasia Moś, mnóstwo fajnych młodych osób, które zapracowały ciężko i przez długi czas, wiecie czym się różnią? Tym, że Kasia Moś widzi moje plecy i podchodzi do mnie i mówi „chciałam się tylko przywitać”. Nie znamy się. To jest taka kindersztuba, szacunek do starszego pokolenia- wyznaje Majka Jeżowska. 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Michał Szpak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ