Magda Mołek jest w ciąży? Dziennikarka o swoim brzuchu!

Magda Mołek o swojej rodzinie! Jeszcze nigdy nie powiedziała tak wiele!

Magda Mołek niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Jednak tym razem dziennikarka uchyliła rąbka tajemnicy. Gwiazda opowiedziała o swoim mężu, partnerstwie oraz macierzyństwie. Co zdradziła prowadząca „W roli głównej”?

Magda Mołek o swojej rodzinie! Jeszcze nigdy nie powiedziała tak wiele!

Magda Mołek rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Wiadomo, że gwiazda ma męża, który angażuje się w sprawy naukowe, oraz dwójkę synów: Henryka i Stefana, który przyszedł na świat w 2018 roku. Niedawno gwiazda zdradziła, że adoptowała na odległość dziewczynkę z Zambii, która jest pod opieką Fundacji Kasisi działającej pod przewodnictwem dziennikarza Szymona Hołowni.

Co jeszcze wydarzyło się w tym roku? Okazuje się, że wcale to nie był łatwy czas, gdyż mąż Magdy Mołek zajmował się przede wszystkim pracą zawodową, co sprawiało, że to dziennikarka przejęła większość rodzicielskich obowiązków.

„Ten rok był podwójnie trudny i rodzinnie, i zawodowo. Mój mąż pisał książkę naukową, zresztą na bardzo aktualny temat: o mechanizmach ochrony praworządności, jednocześnie nie rezygnował ze swojej pracy zawodowej, więc ciężar spraw codziennych spadł na mnie. Oczywiste było to, że mu pomogę. Poczułam na własnej skórze, na szczęście chwilowo, czym jest rodzicielstwo w pojedynkę” – mówiła w rozmowie z magazynem „Viva!”.

https://www.instagram.com/p/ByA7PVcIcMj/

Wspiera swojego mężczyznę

Magda Mołek i jej mąż na co dzień dużo sobie pomagają. Nie brakuje również między nimi szczerych rozmów. Gwiazda jest zdania, że romantyczna miłość może być wtedy, gdy nie ma się wielu obowiązków, gdy pojawi się rodzina, praca zawodowa, to wiele zmienia się.

Złoszczę się, jeśli mam powód, ale to chyba normalne. Rozmawiamy o wszystkim. Pomagamy sobie. Kiedy ja więcej pracuję, mąż jest z dziećmi, ogarnia dom. Miłość jest beztroska wtedy, kiedy chodzi się na romantyczne randki, ale codzienne życie z opieką nad dziećmi, pracą zawodową i ważnymi projektami to już miłość wymagająca. To jest test partnerstwa. Nie jestem jedyną kobietą w Polsce, która wspiera swojego mężczyznę- zdradziła Magda Mołek.

https://www.instagram.com/p/ByVAlHook7Q/

————————————————————————————————

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ