Maria Konarowska i Ludwik Borkowski

Ludwik Borkowski jest zakochany w Marysi Konarowskiej? To zdjęcie mówi wiele!

Ludwik Borkowskie jednak jest zakochany w Marysi Konarowskiej? Niedawno zwycięzca „Azja Express” zarzekał się, że z przyjaciółką Agnieszki Włodarczyk łączy go jedynie przyjaźń! Jednak najnowsze zdjęcia i komentarze mówią same za siebie!

 

Oni mają się ku sobie?

Ludwik Borkowski i Maria Konarowska bardzo zaprzyjaźnili się podczas Azja Express”. Ich dobre relacje zauważyli również inni uczestnicy show. Łukasz Jemioł stwierdził, że „Marysia i Ludwik mają się ku sobie”, a Renata Kaczoruk twierdzi, że oboje mają zbliżone osobowości.

Ludwik Borkowski w „Dzień Dobry TVN” mówił, że po zakończeniu programu nadal ma bardzo dobre relacje z Konarowską.

„Ludzie pytają się „czy z Marysią coś się udało?”, no właśnie cały czas się przyjaźnimy i udało się po prostu. To jest wspaniałe, ale ludzie szukają czegoś więcej. Myślą, nadinterpretują itd. To jest miłe oczywiście, ja rozumiem, że każdy chciałby poznać piękną historię, poznali się w Azji, zakochali, żyli długo i szczęśliwie” – mówił zwycięzca „Azja Express”.

Czy to tylko przyjaźń?

Ludwik Borkowski dopiero kilka dni temu założył konto na Instagramie, ale na jego profilu już pojawiło się wiele zdjęć. Oczywiście nie zabrakło fotki z Marysią Konarowską!

„Złota dziewczyna” – napisał jeden z internautów.

„i piękna” – skomentował Ludwik Borkowski.

Ludwik Borkowski już nieraz zachwycał się urodą aktorki. Podczas wspólnego noclegu wyznał, że będą go czekać niemałe pokusy…

„Jest to wyzwanie, bo Marysia jest piękną kobietą, ja jestem samotnym mężczyzną. Musimy ustalić zasady na tę noc” – żartował zwycięzca „Azja Express”.

Myślicie, że Ludwik Borkowski i Maria Konarowska będą kiedyś parą? Trzymamy kciuki za ich znajomość! 😉

 

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ ludwikborkowski

______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ