Lady Gaga w Sin City 2

Już wkrótce światło dzienne ujrzy druga część kryminalnego thrillera Sin CitySin City 2: Damulka warta grzechu. Wśród reżyserskiej obsady znajdziemy tradycyjnie Roberta Rodrigueza i Franka Millera. W przeciwieństwie do poprzedniej części filmu, w reżyserię nie włączył się Quentin Tarantino. Gwiazdorska obsada, w której zobaczymy m.in. Jessicę Albę, Evę Green, Bruce’a Willisa i Josepha Gordona-Levitta, sugeruje kolejny kasowy sukces. W filmie zagrała również sama Lady Gaga.

Źródło: sincity-2.com

Sin City: Miasto Grzechu swoją premierę miał w 2005 roku. Film nakręcony został na podstawie komiksów Franka Millera w mrocznej estetyce filmów noir – czarno-białych, gangsterskich produkcji amerykańskiego kina lat 40. Miasto Grzechu okazało się kasowym hitem, który na całym świecie zarobił ponad 160 mln dolarów.

Sin City 2: Damulka warta grzechu opowiada historię detektywa i fotografa Dwighta (w tej roli Josh Brolin), który wdaje się w romans z piękną i tajemniczą Avą (Eva Green). Znajomość ta okazuje się niebezpieczna dla niego i innych bohaterów filmu. W obsadzie drugiej części mrocznego Sin City znaleźli się również m.in.: Mickey Rourke, Joseph Gordon-Levitt, Jessica Alba, Nancy Callahan, Bruce Willis, John Hartigan, Dennis Haysbert i Jeremy Piven. W rolę kelnerki wcieliła się Lady Gaga. To nie pierwszy występ piosenkarki na srebrnym ekranie. Gaga zagrała już m.in. w trzeciej części Facetów w Czerni oraz w innym filmie Rodriqueza – Maczeta zabija.

{youtube} RIFqHn_Ul0M|600|450|0{/youtube}

Amerykańska premiera Sin City 2: Damulka warta grzechu już za 2 tygodnie. W polskich kinach widzowie będą mogli zobaczyć ten film 5 września.

Hanna Gajewska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ