Kuba Wojewódzki o batonach Ani Lewandowskiej

Kuba Wojewódzki o batonach Ani Lewandowskiej! Takiego komentarza się nie spodziewacie!

Kilka dni temu Jedna z internautek zasugerowała, że w batonie Ani Lewandowskiej znalazła pleśń oraz larwę mola spożywczego. Sprawę skomentował przedstawiciel firmy „Foods by Ann”. Mężczyzna uważa, że była to prowokacja mająca na celu zaszkodzenie wizerunkowi firmy. W mediach rozpętała się burza. Wiele osób wzięło w obronę markę trenerki. A jak zareagował Kuba Wojewódzki? To zdjęcie mówi wszystko!

Pleśń i larwa mola w słodyczach?

Jedna z internautek kupiła batona Ani Lewandowskiej. Kobieta napisała, że po otwarciu opakowania zobaczyła pleśń i larwę mola spożywczego, a produkt zdatny był do spożycia do lipca 2018 roku.

„Chciałabym podzielić się z wami odkryciem w batonie “Energy Bar” wyprodukowanym przez “Foods by Ann” Anny Lewandowskiej. Po otwarciu opakowania zauważyłam biały nalot na batonie jakby pleśń. Po otwarciu całego opakowania moim oczom ukazała się biała larwa o długości ok. 1 cm pełzająca po batonie. Była to prawdopodobnie larwa mola spożywczego. Baton był zdatny do spożycia aż do 24.07.2018”- napisała na Facebooku internautka.

Reakcja Firmy “Foods by Ann” była błyskawiczna– marka przeprosiła klientkę i doładowała jej konto na kwotę 200 złotych.

Jednak przedstawiciel firmy “Foods by Ann” twierdzi, że była to prowokacja, która miała zaszkodzić wizerunkowi marki.

– Uważamy, że była to prowokacja mającą na celu zaszkodzenie wizerunkowi marki “Foods by Ann”. Chcemy zapewnić, że dokładamy wszelkiej staranności, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy jakościowe. Dokonujemy zakupów surowców z potwierdzonych źródeł dostaw od certyfikowanych producentów. W zakładzie produkcyjnym stosowane są systemy bezpieczeństwa żywności HACCP oraz BRC, więc wszelkie zasady higieny są przez nas przestrzegane. Zakład produkcyjny przechodzi również regularne audyty sieci handlowych- napisał Paweł Ciuraj z “Foods By Ann” w oświadczeniu dla Plotek.pl

Kuba Wojewódzki o batonach Ani Lewandowskiej

Kuba Wojewódzki nie przejmuje się negatywnymi komentarzami dotyczącymi batonów Ani Lewandowskiej. On sam ma ich mnóstwo i bardzo je lubi. Zobaczcie, jakie opublikował zdjęcie na Instagramie! Też macie ochotę na słodkie produkty “Foods By Ann”?

#a#ja#lubię#foodsbyann

A post shared by Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official) on

——————————————————————————————————

Źródło zdjęć: /www.instagram.com/kuba_wojewodzki_official/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...