Marina Łuczenko z tatą

Zobacz, jak wyglądała Marina Łuczenko, gdy była mała! Ale słodkie zdjęcie!

Marina Łuczenko-Szczęsna nie zapomniała wczoraj o Dniu Ojca. Z tej okazji na swoim Instagramie złożyła swojemu Tacie piękne życzenia, ale również wstawiła urocze zdjęcie z dzieciństwa. Zobaczcie!

Dzień Ojca

Piosenkarka Marina Łuczenko z okazji Dnia Ojca napisała na Instagramie:

„Drodzy Ojcowie-Wszystkiego Najlepszego z okazji Waszego święta. W szczególności dla mojego, najlepszego Taty na świecie”.

To jest największy hit!

 Jednak największą gratką dla fanów gwiazdy okazało się zdjęcie, które opublikowała obok życzeń. Wokalistka napisała, że fotka została zrobiona w 1993 roku, czyli aż 23 lata temu! Marina miała wtedy tylko 4 lata, zobaczcie to słodkie zdjęcie!

Marina Łuczenko z tatą

Nic się nie zmieniła?

Internauci są zachwyceni zdjęciem małej Mariny. Piszą: „Śliczna”, „od małego księżniczka” i zgodnie twierdzą, że piosenkarka nic się nie zmieniła i nadal jest piękna! Urodę artystki docenił nie tylko słynny lekarz gwiazd – Krzysztof Gojdź („Jej wschodnia uroda emanuje z pięknej miłości”) oraz blogerka modowa Macademian Girl („Nie dość, że jest przepiękną kobietą, to zawsze lubiła pokazać nutkę niepokornego ducha w swoich stylizacjach”), ale gwiazda również została zauważona przez zagraniczne media. Magazyn „Daily Mail” opublikował pierwszy ranking WAGs Euro 2016. Wśród najpiękniejszych ukochanych piłkarzy znalazła się Marina, nowopoślubiona żona Wojciecha Szczęsnego. Z kolei Magazyn „New York Post” opublikował listę najgorętszych WAGs tego sezonu. Tam również pojawiło się nazwisko ukochanej naszego piłkarza!

Dołączamy się do życzeń Mariny, a Tacie wokalistki gratulujemy takiej pięknej i zdolnej córki!

Marina Łuczenko obcasy

Źródło zdjęć: Instagram i Facebook

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego  sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ