Inditex wprowadza nową markę ubrań! Będzie tak dobra jak ZARA?

Uterqüe (czytaj „uterkłe”) to nowa marka wprowadzona na rynek przez hiszpańskie przedsiębiorstwo Inditex, które kieruje również takimi sieciami jak ZARA, Bershka, Stradivarius i Pull&Bear. Teraz możemy zapoznać się z ofertą marki Uterqüe.

zara life4style

Uterqüe to marka, która powstała w 2008 roku i jest najnowszym „dzieckiem” Ammancio Ortegi, właściciela Inditexu. Obecnie posiada sklepy stacjonarne w 12 krajach, jednak od kilku dni zakupy online można zrobić już we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Marka oferuje wysyłkę towarów do Polski, a ceny przekształcono na złotówki.

Uterqüe to również najbardziej ekskluzywna marka hiszpańskiego przedsiębiorcy. Projektanci zachwycają minimalizmem w nowoczesnym wydaniu. Oprócz dobrze skrojonych koszul, eleganckich sukienek i spodni, marka szczyci się również dobrej jakości skórzanymi torbami oraz obuwiem. Mimo, tego że ceny są również trochę wyższe niż w Zarze lub Stradivariusie, to wydają się być warte swojej jakości. Salony marki także prezentują się świetnie i zachwycają luksusowym designem. Myślicie, że Uterqüe wkrótce podbije serca Polek?

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ