Taylor Swift i Tom Hiddleston nie są już razem!

Związek Hiddleswift zakończył się szybciej, niż można się było tego spodziewać. Para rozstała się po zaledwie 3 miesiącach. Taylor nie chciała zgodzić się na upublicznianie związku.

taylor swift nie jest z tomem hiddlestonem– Tom chciał, aby ich związek był bardziej publiczny, ale Taylor nie czuła się z tym komfortowo. Taylor znała złe strony publicznego związku, ale Tom zdawał się jej nie słuchać – podaje US Weekly, który jako pierwszy poinformował o rozstaniu gwiazd.

Tom jest podobno bardzo zawstydzony tak szybkim rozstaniem, gdyż jeszcze niedawno przekonywał media, że Taylor to ta jedyna.

Intensywny związek szybko się wypalił

Młoda piosenkarka zaczęła spotykać się z brytyjskim aktorem zaraz po zerwaniu z Calvinem Harrisem popularnym szkockim DJ’em.

Po krótkim, początkowym okresie, w którym mogliśmy podziwiać na zdjęciach obściskującą się parę, zaczęły się komplikacje. Zdaniem mediów, wizerunek Hiddlestona mocno ucierpiał ze względu na związek z celebrytką, która ciągle mieszana była w głośne afery.

Bała się, że jest z nią z niewłaściwych powodów

Co ciekawe, według magazynu Daily Mail, powód rozstania był jednak całkiem inny. Tabloid twierdzi, że to Taylor nie chciała pokazywać się publicznie z aktorem, a w ostatnim czasie zaczęła podejrzewać nawet, że Tom jest z nią ze względu na ogromną popularność.

– Tom nie chce ukrywać się z ich związkiem, poprosił ją nawet, żeby poszła z nim na galę Emmys, ale ona chce chronić swojej prywatności. To, że Tom tak szybko chce uczynić ich związek publicznym sprawia, że czuje się niekomfortowo. Na początku nie miała z tym problemu, ale teraz obawia się, że zakochał się nie tyle w niej, co w tym, jak bardzo jest popularna. Boi się, że jest z nią ze złych powodów – czytamy w Daily Mail.

Taka wersja wydarzeń wydaje się dość zaskakująca. Czy sądzicie, że para jeszcze do siebie wróci?

______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ