Gwiazda „M jak Miłość” idzie do Europarlamentu

Ewa Skalska z „M jak Miłość” zasiądzie w brukselskich ławach? To nie serialowa rzeczywistość. Jak twierdzi „Wprost” Dominika Figurska, która grała do 2010 w popularnej telenoweli, ma wystartować do Parlamentu Europejskiego z list Prawa i Sprawiedliwości. Aktorka przygotowanie polityczne już ma – od jesieni jest radną mazowieckiego Sejmiku Województwa.

Figurska jest dobrze znana telewidzom. Grała nie tylko w „M jak Miłość”, ale i choćby „Pierwszej Miłości”, czy „Na Wspólnej”. Ma na koncie także rolę w kinowym filmie „Smoleńsk”. Kariera aktorska to nie wszystko, bowiem Figurska spełniała się również jako prezenterka, prowadząca programy m.in. w TVP i Telewizji Republika. Z sukcesem poradziła sobie w jesiennych wyborach samorządowych. Tak samo dobrze pójdzie jej w majowych – do Europarlamentu?

https://www.instagram.com/p/BtvOMZHl6rL/

Jak podaje „Wprost”, Figurska prawdopodobnie wystartuje z warszawskiej listy PiS. Nie dostanie jednak żadnego z pierwszych miejsc – te bowiem przypadają wytrawniejszym politykom – Jackowi Saryusz-Wolskiemu oraz Ryszardowi Czarneckiemu.

Z kolei tygodnik twierdzi, że dalsze miejsca mają być obsadzane znanymi twarzami, by przyciągnąć jak najwięcej osób do urn. Nie ma wątpliwości, że Figurska znaną twarz ma, a to wpisywałoby się w strategię partii. Sama artystka nie odniosła się jeszcze do tych doniesień.

Kim jest Dominika Figurska?

Znana głównie z serialu „M jak miłość” aktorka prywatnie jest praktykującą katoliczką i jak sama mówi, od zawsze marzyła o dużej rodzinie. Wspólnie z mężem Michałem Chorosińskim wychowuje piątkę dzieci. Oboje deklarują, że planują jeszcze powiększyć rodzinę. Jest również gwiazdą TV Republika i prawicową celebrytką.

Przez wielu uważana za wzór żony i matki, kilka lat temu dopuściła się poważnego grzechu. Wyszło na jaw, że Figurska zdradziła swojego męża. Małżeństwo przeżywało wówczas poważny kryzys, ale ostatecznie udało im się z niego wybrnąć. Jak rozpisywały się media, Dominika zdradziła męża ze starszym o 10 lat reżyserem. Owocem romansu jest jej trzecie dziecko, Józek. Marcin uznał dziecko za swoje. Zdradę Dominika tłumaczyła w telewizji śniadaniowej. – Mieliśmy kryzys, nie jeden. W małżeństwie z 16-letnim stażem cały czas jest kryzys i podnoszenie się z tego. Moim zdaniem kryzysy w małżeństwie są zbawienne. To jest taka istota małżeństwa. Nasze jest bardzo burzliwe i to jest cudowne, bo cały czas jesteśmy wzmocnieni. Jest gorąco. Do przysięgi małżeńskiej dodałabym jedno zdanie – będę ci wybaczać zawsze – wyznała Figurska.

fot. kadr z wideo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ