Forever 21 wejdzie do Polski!

Piąty największy dystrybutor odzieży w Stanach Zjednoczonych wejdzie niebawem na polski rynek. Do 2017 roku Forever 21 zamierza otworzyć ok. 600 nowych sklepów. 50 spośród nich zostanie zlokalizowanych w  największych miastach Niemiec, Francji, Włoch, Portugalii, Holandii, Czech oraz Polski.

Źródło: moomymusings.com

Forever 21 to amerykański odzieżowy gigant znany przede wszystkim z niskich cen ubrań, dodatków oraz kosmetyków. W samych Stanach Zjednoczonych spółka dysponuje 489 sklepami. Pozostałe salony mieszczą się głównie na terenie obu Ameryk oraz w Azji. W zeszłym roku Forever 21 zanotowało przychód w wysokości 3,85 mld dolarów. Do 2017 roku marka zamierza zwiększyć tę liczbę do 8 mld dolarów. Środkiem do osiągnięcia tego celu będzie otwarcie ok. 600 nowych sklepów. 50 z nich zlokalizowanych zostanie w Europie. Pierwsze sklepy Forever 21 w Polsce mają pojawić się w 2017 roku. Na rynku amerykańskim marka dostępna jest od ponad 30 lat.

___________________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ