Forever 21 otwiera swój pierwszy sklep w Polsce!

Już 17 września 2016 r. o godzinie 10.00 odbędzie się otwarcie pierwszego salonu Forever 21 w Polsce. Legendarna, amerykańska marka modowa swój pierwszy salon na naszym rynku otworzy w łódzkiej Manufakturze.

    Źródło: mat.prasowe                              

Forever 21 to marka skierowana do młodych, energicznych osób, które kochają modę i poprzez swój styl wyrażają siebie. Atutem marki, która codziennie dostarcza nowe produkty do swoich salonów, są atrakcyjne ceny, które pozwalają na zabawę modą, stylami i tworzenie ciekawych stylizacji.

 

Na powierzchni niemal 1000 m2 znajdziemy szeroki wybór odzieży i akcesoriów. Kluczem do sukcesu są świeże, światowe trendy oraz codzienne dostawy nowych produktów Forever 21 w atrakcyjnych cenach.

Z okazji otwarcia, marka przygotowała dla swoich fanów karty podarunkowe o wartości 50 PLN dla pierwszych 200 osób, które pojawią się w Manufakturze przed salonem Forever 21. O dobry nastrój zadba DJ oraz prowadzący, a wśród gości pojawi się m.in. Julia Wróblewska.

Założona w 1984 r. w Los Angeles, marka Forever 21 to jedna z największych, amerykańskich sieci sprzedaży detalicznej wyspecjalizowana w tzw. fast fashion, oferująca najnowsze trendy z wybiegów dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Poprzez ciekawe wnętrza salonów i systematyczne dostawy nowych kolekcji, marka inspiruje do poszukiwania własnego stylu z wykorzystaniem światowych trendów dostępnych w przystępnej cenie.

Wielkie święto mody wystartuje już w najbliższą sobotę, 17 września o godzinie 10.00!

 _______________________________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ