Ewa Minge wyszła za mąż

Ewa Minge wyszła za mąż! Projektantka miała aż 3 suknie ślubne! Czarna najładniejsza?

Ewa Minge wyszła za mąż! Projektantka wyszła za mąż 19 sierpnia 2017 roku. Ceremonia odbyła się w Pałacu Książęcym w Żaganiu. Wbrew pozorom  jej wybrankiem nie jest amerykański milioner Zuri Mesica. To z kim związała się Minge? Gwiazda bardzo dba o prywatność ukochanego, dlatego nawet nie zdradziła jego imienia oraz nazwiska, ale za to pokazała swoje suknie ślubne! Projektantka przebierała się aż trzy razy! Zobaczcie jej kreacje! Która wam się najbardziej podoba?

Ewa Minge wyszła za mąż! Projektantka miała aż 3 suknie ślubne! Czarna najładniejsza?

Ewa Minge w miniony weekend zmieniła stan cywilny. Projektantka 19 sierpnia wyszła za mąż. Gwiazda bardzo dba o prywatność swojego ukochanego, dlatego nie znamy jego imienia oraz nazwiska. Jednak wiadomo, że jej wybrankiem nie jest amerykański milioner Zuri Mesica, z którym kiedyś była związana, ale teraz para pozostaje jedynie w przyjaźni.

„To nie będzie ślub o którym będzie mówiła cała Polska i nie tylko, ponieważ mój narzeczony nie jest z show-biznesu. Ja zawsze swoje życie prywatne chronię. Oczywiście jako osoba publiczna trochę go pokazuję, natomiast te moje takie najprywatniejsze historie zachowuje dla siebie i dla moich bliskich. Myślę, że nie ma się czym chwalić. Tym, że jestem szczęśliwa pochwaliłam się, jak wyjdę za mąż obiecuję, pochwalę się. Ale mój ślub nie będzie show, ponieważ my mamy takie zasady, że już w naszym wieku to jest nasza uroczystość, chowamy ją kompletnie dla siebie. To nie będzie ślub medialny, muszę wszystkich zasmucić, ale sukienkę swoją pokażę. Będzie niebanalna, z mojej kolekcji wybrał ją już mój narzeczony” – mówiła niedawno Ewa Minge w programie „Dzień dobry TVN”.

Trzy suknie

Na Facebooku projektantki nie znajdziemy zdjęć z ukochanym, ale za to możemy podziwiać suknie ślubne Ewy Minge! Która kreacja podoba wam się najbardziej?

https://www.facebook.com/evamingedesign/photos/pcb.1549924101697237/1549923221697325/?type=3&theater

https://www.facebook.com/evamingedesign/photos/pcb.1549924101697237/1549923905030590/?type=3&theater

https://www.facebook.com/evamingedesign/photos/pcb.1549924101697237/1549924081697239/?type=3&theater

Czy to jest miłość czy kochanie?

Jak wyglądał ślub gwiazdy? Ewa Minge w swoim nowym poście na Facebooku uchyliła rąbka tajemnicy! Okazuje się, że o muzykę na weselu zadbał cygański zespół. Gwiazda zdradziła również co nieco o swoim ukochanym!

– Marek Grechuta śpiewał „czy to jest miłość czy to jest kochanie ?” . Trudno czasem rozpoznać jaki rodzaj uczucia nas spotyka . Sytuacja wyjątkowa jest wtedy kiedy oba pojawiają się i trwają …..miłość i kochanie . Jeżeli do tego dochodzi spoiwo najsilniejsze PRZYJAŹŃ ….tak mało doceniana początkowo w miłości ,to warto spróbować pójść w trudną drogę jaką jest życie razem . Drugi człowiek powinien być bowiem poza pięknym acz pustym kochaniem głębią naszego bytu ,podporą na dobre i na złe …. Jak mówią Cyganie w życiu cześciej jestesmy pod wozem jak na wozie . Spotkać człowieka ,z którym fajnie jest właśnie pod tym wozem….bezcenne . Czasem długo trzeba czekać na swoją kolejkę po szczęście . Wystałam …..wyczekałam . W tym wyjątkowym dniu ,ktory dzieliłam z najbliższymi mi ludźmi szczęście moje zaklinali prawdziwi Cyganie ! Wspaniały zespół Terno. Jego twórca ,wybitny kompozytor i poeta Edward Dębski przekazał nam moc romskiej energii i wspaniały sekretny prezent .

Czego w życiu trzeba więcej ? Mam wokół siebie wspaniałych ludzi ,przyjaciół na kazdą pogodę i swojego osobistego pogromcę smoków . Tak kochani wyszłam za mąż i nie wracam ❤️ – napisała Ewa Minge.

——————————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Eva Minge

ZOSTAW ODPOWIEDŹ