El Camino, czyli filmowa kontynuacja serialu „Breaking Bad”

W sieci zadebiutował zwiastun filmowej kontynuacji serialu „Breaking Bad”. Akcja produkcji rozgrywa się po wydarzeniach z finału serii.

Netflix postanowił odwrócić uwagę ku sobie podczas imprezy D23 Disneya i podzielił się w sobotę 25 sierpnia 2019 roku pierwszym zwiastunem nadchodzącego filmu związanego z „Breaking Bad”.

El Camino – zwiastun filmu Breaking Bad

Zwiastun prezentuje nam Skinny’ego Pete’a (w tej roli powracający Charles Baker), który jest przesłuchiwany przez policję. Władze pytają go o miejsce przebywania niejakiego Jesse’ego Pinkmana (Aaron Paul), który był partnerem zmarłego barona narkotykowego, Waltera White’a a.k.a. Heisenberga (Bryan Cranston).

Netflix udostępnił również opis produkcji:

„El Camino: A Breaking Bad Movie” ponownie połączy fanów z Jesse’em Pinkmanem. Niedługo po jego dramatycznej ucieczce z niewoli, Jesse musi pogodzić się ze swoją przeszłością, aby mieć jakąkolwiek nadzieję na przyszłość. Wciągający thriller został napisany i wyreżyserowany przez Vince’a Gilligana, twórcę serialu „Breaking Bad”. Film został wyprodukowany przez Marka Johnsona, Melissę Bernstein, Charlesa Newirtha, Diane Mercer oraz Aarona Paula we współpracy z Sony Pictures Television.

Film „El Camino: A Breaking Bad Movie” zadebiutuje na Netfliksie już 11 października 2019 roku.

Zobacz również:

Źródło: antyradio / Fot. kadr z youtube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ