adele - sporteuro

Czy znowu usłyszymy Adele w filmie o Bondzie?

adele - sporteuroTa wiadomość na pewno ucieszy wszystkich fanów ,,Skyfall”. Adele być może po raz kolejny zaśpiewa piosenkę, promującą film o Jamesie Bondzie. Po ogromnym powodzeniu piosenki promującej film, zapowiada się kolejny sukces, a producenci mogą znowu ostrzyć ząbki.

Dlaczego Adele? Chyba nie trzeba na to pytanie odpowiadać. Młodość, charakterystyczny głos, charyzma, a przede wszystkim sukces ,,Skyfall”. Brytyjka ma na swoim koncie masę nagród w tym Złotego Globa i Oskara. Obie nagrody Brytyjka otrzymała za piosenkę do 23. filmu o Bondzie w reżyserii Sama Mendesa. Był to pierwszy Oskar w 50-letniej historii brytyjskiego agenta Jej Królewskiej Mości. Co więcej piosenkę kupiły 3 mln ludzi na świecie. Nic dziwnego, że producenci chcą ponownie podpisać kontrakt z Adele. bond - sporteuro

Twórcy chcą powtórzyć sukces ,,Skyfall”, który zdobył tytuł najbardziej dochodowego filmu w historii Wielkiej Brytanii i zarobił ponad miliard dolarów. Adele miałaby im w tym pomóc poprzez zostanie twarzą filmów o Bondzie, tak jak kiedyś Shirley Bassey. Dziś już ponad 70-letnia artystka wykonała piosenki do filmów:,,Goldfinger” (1964), ,,Diamenty są wieczne” (1974), ,,Moonraker” (1979).

Kiedy 24. film o Bondzie wejdzie do kin? Najprawdopodobniej zobaczymy go w 2014 roku, a w główną rolę wcieli się, tak jak dotychczas, Daniel Craig.

Aneta Maciejewska, fot. CHRISTOPHER MACSURAK/wikipedia.pl/CC 2.0; Caroline Bonarde Ucci/CC 3.0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ