Popek film

Córka Popka w szpitalu! Co się stało?

Córka Popka trafiła do szpitala! Julka złamała rękę. Konieczne było przeprowadzenie zabiegu. Jednak już wszystko jest na dobrej drodze. Jak czuje się dziewczynka?

Córka Popka w szpitalu! Co się stało?

8-letnia córka rapera Popka złamała rękę.

– Moja córcia Julia złamała rączkę i będzie miała zabieg. Mam nadzieję, że za godzinę będzie wszystko dobrze – mówił muzyk na Instagramie.

Wszystko przebiegło pomyślnie. Dziewczynka nie czuła bólu podczas zabiegu. Teraz ma dobre samopoczucie.

Julce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

https://www.instagram.com/p/BloLYJilWXW/?taken-by=popek_oficjalnie

Z tatą można więcej

Już niedługo Popek po raz drugi zostanie ojcem. Raper bardzo cieszy się, że jego partnerka spodziewa się kolejnego dziecka. Do tej pory rozpieszczał tylko Julkę. Chce, żeby dziewczynka miała takie dzieciństwo, o jakim on mógł tylko pomarzyć.

– Jej dzieciństwo różni się bardzo, bardzo. Ma wszystko, czego ja nie miałem. Ja nie miałem nic. Ja jestem dobrym wujkiem, Kaśka złym porucznikiem. Pozwalam jej na wszystko, a Kaśka nie. Korzysta z tego, jak są jakieś przejażdżki na mieście, to zawsze z tatą, bo wie, że od taty więcej wyciągnie– zdradza Popek w rozmowie z „Party”.

A co z tatuażami?

– Będę jej to odradzał, a jak będzie już dorosła i będzie bardzo chciała, to nie będę miał na to wpływu. Będzie robić to, co będzie chciała. Będę starał się ją tak ukształtować, żeby nie miała pół ciała wytatuowanego – mówi raper.

Zakochałem się w Julce przy porodzie

Artysta niedawno wspominał, że „zakochał się” w swojej córce Julce już przy porodzie, ale musiał wyprzeć się ojcostwa. Co się stało?

“Gdy zobaczyłem Julkę przy porodzie, zakochałem się tak bardzo, że musiałem się jej wyprzeć… Jakbym przyznał się do ojcostwa, to za tydzień przyjechałaby po mnie policja. I Julka nie miałaby taty naprawdę. Przestałem pić dla rodziny, a najbardziej dla córki. Julka jest szczęśliwa. Kaśka też” – wyznał w rozmowie z “Vivą”.

Wiemy, że bocian już zbliża się. Mamy nadzieję, że żadne kłopoty nie zmniejszą radości Popka z narodzin syna! 

https://www.instagram.com/p/BlQx3ayAnZx/?taken-by=popek_oficjalnie

——————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/popek_oficjalnie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ