Chajzerowie polegli na pytaniu o modę

Chajzerowie polegli na pytaniu o modę! Małgorzata Rozenek znała odpowiedź! A ty?

Filip i Zygmunt Chajzerowie wzięli udział w świątecznym wydaniu „Milionerów”. Bardzo dobrze im szło w teleturnieju, ale panowie polegli na pytaniu o modę. Okazało się, że Małgorzata Rozenek udzieliłaby poprawnej odpowiedzi! Czy poradzilibyście sobie z tym pytaniem?

Chajzerowie polegli na pytaniu o modę!

Filip i Zygmunt Chajzerowie byli jedną z trzech par, która brała udział w świątecznym wydaniu Milionerów. Panowie bardzo dobrze sobie radzili, jednak pytanie za 75 tysięcy złotych dotyczące „chokera” bardzo ich zaskoczyło.  

Choker:

A. nie ma oparcia

B.oplata szyję

C.ma dodatkowe śmigło

D.smakuje jak kurczak

Dziennikarze postanowili skorzystać z koła ratunkowego – pytania do przyjaciela. Zadzwonili do Tomasza Lachowicza, który niestety nie znał odpowiedzi na to pytanie. Mężczyźni ostatecznie zaryzykowali i zaznaczyli, że choker ma dodatkowe śmigło. Ich odpowiedź okazała się błędna, gdyż  choker to materiałowa lub skórzana tasiemka, który oplata szyję. Grę zakończyli z wygraną 40 tysięcy złotych, która zasiliła konto fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

To było proste pytanie dla Małgorzaty Rozenek?

Okazało się, że poprawną odpowiedź znała siedząca na widowni Małgorzata Rozenek! Prowadząca „Projekt Lady” zapytana przed sprawdzeniem odpowiedzi, powiedziała, że wybrałaby odpowiedź B! Nie dziwimy się, że gwiazda wiedziała – ukochana Radosława Majdana interesuje się modą, a wiele osób uważa ją za ikonę stylu.

Czy wiedzieliście, że choker oplata szyję? 😉

Pytanie hańby

Filip Chajzer Prowadzący szczególnie bał się pierwszego pytania za pięćset złotych.  

„Jest gigantyczny stres, szczególnie przed pytaniem za pięćset złotych, czyli pierwszym pytaniem, bo to jest pytanie hańby. Ono może być zaginające. Oglądałem Milionerów ze dwa tygodnie temu i właśnie wyłożyłem się na pierwszym pytaniu” – mówił dziennikarz w programie „Dzień Dobry TVN”.

Zygmunt Chajzer też uważa, że często odpada się na bardzo prostych pytaniach. Dziennikarz codziennie w domu ogląda „Milionerów” – często udzielał poprawnych odpowiedzi. Jednak w studiu pojawiają się emocje i wtedy wszystko może wyglądać zupełnie inaczej.

„Rzecz wydawałoby się banalna, a potem przychodzi refleksja: Kurczę, a może oni coś tam zakręcili? Niby powinno być tak, jak myślę, ale dlaczego to jest takie proste? To nie może być tak, jak myślę (…) Wielokrotnie wygrałbym te górne stawki, o które toczy się gra. To jest zupełnie inaczej, jak się siedzi w domu na kanapie, popija się herbatkę i nie ma tego stresu. Myślę, że tutaj sytuacja jest zupełnie inna” – mówił Zygmunt Chajzer.

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Milionerzy TVN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...