Babcia Ani Lewandowskiej dała piękny prezent dla dziecka

Babcia Ani Lewandowskiej dała piękny prezent dla dziecka! Jaki?

Na dziecko Ani i Roberta Lewandowskich czeka cała Polska. Nienarodzona pociecha pary już teraz jest obsypywana prezentami przez firmy produkujące akcesoria dla najmłodszych, a przyszli rodzice czują się nieco zakłopotani takimi podarkami. Jednak jeden z upominków szczególnie ich ucieszył! Najcenniejszy prezent dostali od babci trenerki! Co to takiego?     

Babcia Ani Lewandowskiej dała piękny prezent dla dziecka

Anna Lewandowska jest już w siódmym miesiącu ciąży. Wieść o stanie błogosławionym trenerki zelektryzowała polskie media. Pod każdym zdjęciem trenerki na Instagramie i Facebooku pojawiają się gratulacje oraz pytania o ciążę.    

Małżeństwo dobrą nowiną ze swoimi bliskimi podzieliło się już dużo wcześniej. Na szczęście rodzina oraz przyjaciele dochowali tajemnicy, dzięki czemu piłkarz jako pierwszy mógł podzielić się z fanami radosną informacją.

„Cieszymy się, że grono naszych bliskich przyjaciół, rodzina dochowali tajemnicy. Dość sporo osób wiedziało, że jestem w ciąży, ale wspierali nas i trzymali kciuki. Cieszę się, że możemy zaufać naszemu teamowi, jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Sami chcieliśmy podzielić się tą informacją, wiedząc jakie jest zainteresowanie. Bardzo byliśmy przeszczęśliwi, że to się udało. Mogliśmy się sami tym podzielić, a Robert zawsze o tym marzył. Jestem przeszczęśliwa, że zrobił to w taki sposób, w jaki zawsze chciał” – mówiła Ania.

Babcia Ani Lewandowskiej dała piękny prezent dla dziecka

Z nowiny bardzo cieszy się babcia trenerki. Mimo sędziwego wieku, postanowiła dać jeszcze nienarodzonemu maleństwu własnoręcznie zrobiony prezent!  

„To zrobione szydełkiem buciki, ta także kocyk dla maleństwa – podaje magazyn „Rewia”.

Sportsmenka jest bardzo związana ze swoją babcią. To właśnie u niej spędzała najpiękniejsze chwile swojego dzieciństwa. Jolanta Krzywańska bardzo lubi obdarowywać ręcznymi robótkami, a dla Ani takie prezenty są bardzo wartościowe.  

„Młodzi ludzie najczęściej śmieją się z takich rzeczy, twierdząc że są staromodne i bez smaku, ale nie dla Ani! Dla niej wydziergane prezenty to kawałek tradycji Polski i najpiękniejsze wspomnienie z dzieciństwa spędzonego u babci” – mówi rozmówca tygodnika „Rewia”.

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www. Instagram.com/ annalewandowskahpba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ