Jak będą wyglądały święta Lewandowskich? Wiemy, co Ania poda na stół!

Ania Lewandowska o początkach kariery Roberta: „Pomyśleć, że 10 lat temu…” Wpis skomentowała Kinga Rusin! Co napisała?

Ania Lewandowska w najnowszym wpisie wspomina początki kariery męża Roberta. Trenerka zwraca uwagę, że sportowiec jeszcze dziesięć lat temu grał w drugiej lidze, a teraz jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Kinga Rusin skomentowała szczery wpis trenerki! Co napisała dziennikarka? Zgadzacie się z jej słowami?   

Ania Lewandowska o początkach kariery Roberta: „Pomyśleć, że 10 lat temu…” 

Anna Lewandowska kibicowała Robertowi na wczorajszym meczu Bayernu Monachium z Celtic Glasgow. Piłkarz ma powody do zadowolenia, gdyż jego drużyna wygrała 3:0.  

Trenerka opublikowała zdjęcie ze stadionu, a oprócz tego zamieściła sentymentalny wpis, w którym wspomina początki kariery ukochanego. Jeszcze dziesięć lat temu dopingowała go w zupełnie innym miejscu…

„Pomyśleć, że 10 lat temu kibicowałam Robertowi na stadionie Znicza Pruszków kiedy grał w II lidze, a teraz na stadionie Bayern Munchen na meczu Champions League… Piękne??? !” – napisała gwiazda na Instagramie.

Trenerka jest pewna, że nie byłoby sukcesu bez ciężkiej pracy Roberta!  

„To jest dowód na to, że ciężką pracą można osiągnąć sukces! ?????? #hpba #kibic #annalewandowska #LewandowscyTeam #FcBayern” – podsumowuje sportsmenka.

Szczere wyznanie bardzo spodobało się wielu fanom.

„To idealny dowód na to, że warto mieć marzenia i ciężko na nie pracować❤”,

„Żadna nowość, to taka oczywista oczywistość. Samo się nic nie zrobi ?” – pisali internauci.

https://www.instagram.com/p/BaZmWPDgtou/?hl=pl&taken-by=annalewandowskahpba

Spełnienie snu o potędze

Wpis Ani Lewandowskiej skomentowała nawet Kinga Rusin! Na co dziennikarka zwraca uwagę?

„To jest prawdziwe spełnienie snu o potędze! Z tym, że na jawie nic się nie dzieje samo! Brawo za wytrwałość, konsekwencję, ciężką pracę (talent też nie przeszkadza?). No ale Aniu, bez Ciebie, bez Twojego wsparcia, pomocy, a przede wszystkim bez miłości i bez domu do którego chce się wracać po treningach też by to tak nie wyglądało…?” – napisała Kinga Rusin.

Amerykanie mawiają, że za każdym sukcesem wielkiego mężczyzny stoi mądra, wyjątkowa kobieta. Zgadzacie się z tymi słowami?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ