Angelina Jolie zdradza, że jest chora

Angelina Jolie zdradza, że jest chora! Na co cierpi aktorka?

Angelina Jolie i Brad Pitt byli razem trzynaście lat. Para wspólnie wychowywała sześcioro dzieci.  Jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. We wrześniu ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że małżeństwo rozstało się, a Angelina wniosła pozew rozwodowy. Do tej pory aktorka nie wypowiadała się na temat życia prywatnego, ale we wrześniowym numerze  „Vanity Fair” przerywa milczenie! Jolie zdradziła, w jakiej kondycji psychicznej była niedawno oraz przyznała, że jest chora. Z jaką chorobą zmaga się gwiazda?

Zaczęło być trudno

Aktorka zdradziła, że między nią a Bradem znacznie pogorszyły się relacje. To było bardzo trudne. Każdy mocno przeżył tę sytuację. Jednak wspólnym celem pary jest uzdrowienie rodziny.

„Między nami zrobiło się źle. Chociaż nie chciałabym używać tego słowa… Powiedzmy zatem, że zaczęło być trudno. Dopiero wszyscy dochodzimy do siebie po tej serii wydarzeń, jakie doprowadziły do złożenia pozwu rozwodowego. Wszyscy staramy się uczynić, co w naszej mocy, by uzdrowić naszą rodzinę – mówiła Angelina Jolie w rozmowie z „Vanity Fair”.

Aktorka powiedziała również, co ją skłoniło do rozwodu. Nie chce, żeby jej dzieci martwiły się o nią tak bardzo, jak kiedyś ona o swoją mamę.

„Gdy dorastałam, bardzo martwiłam się o moją matkę. Bardzo. Nie chcę, żeby moje dzieci tak samo martwiły się o mnie. Uważam, że to bardzo ważne, żeby płakać samej pod prysznicem, a nie na ich oczach. One muszą czuć, że wszystko będzie dobrze, nawet jeśli ty sam nie jesteś o tym przekonany” – powiedziała Angelina Jolie.

Obecnie stosunki między Angeliną a Bradem są coraz lepsze.

„Dbamy o siebie nawzajem i troszczymy się o rodzinę. Gramy w końcu do jednej bramki” – mówiła aktorka.

Angelina Jolie zdradza, że jest chora! Na co cierpi aktorka?

Aktorka przyznała, że lekarze zdiagnozowali u niej porażenie Bella, które charakteryzuje się osłabieniem lub paraliżem mięśni twarzy po jednej stronie. Jest ono wynikiem uszkodzenia jądra nerwu twarzowego w pniu mózgu albo jego włókien. Nie są jeszcze dokładnie znane przyczyny choroby.

„Nie wiem, czy to kwestia menopauzy, czy nerwów, które przeszłam. Czasem kobiety stawiają swoje zdrowie na ostatnim miejscu, dopóki organizm nie zaalarmuje, że coś się dzieje” – mówiła Jolie.

https://www.instagram.com/p/BXBcISfAHwz/?taken-by=vanityfair

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/vanityfair/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ