Jaką żoną jest Agnieszka Kaczorowska? Zdradza Maciej Pela!

Agnieszka Kaczorowska już urodziła? „Jak te dni teraz się dłużą”

Agnieszka Kaczorowska chciałaby już powitać na świecie swoje pierwsze dziecko, ale córce nie spieszy się na świat! Czym zajmuje się gwiazda w oczekiwaniu na maleństwo?

Agnieszka Kaczorowska już urodziła? „Jak te dni teraz się dłużą”

Agnieszka Kaczorowska już nie może doczekać się, aż urodzi swoje dziecko. Wiadomo, że wraz z mężem Maciejem spodziewa się dziewczynki. Jednak córce chyba jest dobrze pod sercem mamy, bo niespieszno jej do wyjścia na świat.

„Jak te dni się teraz dłużą ! ? Nie mogę się doczekać aż wszystko się zacznie… Liczba aktywności, które mam siłę czy chęć robić jest bardzo ograniczona. Ponadto głowa tylko w jednym temacie, więc OCZEKIWANIE trwa… ⏰”- pisze Agnieszka Kaczorowska.

View this post on Instagram

Jak te dni się teraz dłużą ! 🤰 Nie mogę się doczekać aż wszystko się zacznie… Liczba aktywności, które mam siłę czy chęć robić jest bardzo ograniczona. Ponadto głowa tylko w jednym temacie, więc OCZEKIWANIE trwa… ⏰ Dobra książka to teraz rozwiązanie idealne❗️ Tym z Was, które też oczekują, chcę dziś polecić pozycję, którą napisała Doula i która mnie osobiście nastawia niezwykle pozytywnie do tego co ma się zaraz wydarzyć. To książka, która przedstawia intymne spotkania z bohaterkami i różne oblicza porodu. To książka, która nie cukierkuje, ale budzi świadomość i jakoś tak podświadomie daje siłę… Polecam całym sercem ! ❤️ #mariannaszymarek #radośćrodzenia #czwartastrona #doula #instamatka #będęmamą #bedemama @czwartastrona

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Najlepsza jest książka

Aktorka „Klanu”, aby umilić sobie czas oczekiwania czyta książki oczywiście o tematyce związanej z macierzyństwem, a przede wszystkim porodem, który zbliża się wielkimi krokami.    

„Dobra książka to teraz rozwiązanie idealne❗️ Tym z Was, które też oczekują, chcę dziś polecić pozycję, którą napisała Doula i która mnie osobiście nastawia niezwykle pozytywnie do tego co ma się zaraz wydarzyć. To książka, która przedstawia intymne spotkania z bohaterkami i różne oblicza porodu. To książka, która nie cukierkuje, ale budzi świadomość i jakoś tak podświadomie daje siłę… Polecam całym sercem ! ❤️

#mariannaszymarek #radośćrodzenia #czwartastrona #doula #instamatka #będęmamą #bedemama @czwartastrona” – czytamy na Instagramie gwiazdy.

Gwiazda niedawno świętowała swoje 27. urodziny. W minionym roku  życie zmieniło się o 180 stopni. Aktorka wyszła za mąż, zaszła w ciążę, a niedawno małżeństwo kupiło nowy dom. Jesteśmy przekonani, że najbliższy rok również będzie obfitował w wiele pięknych chwil. Tego życzymy parze!

——————————————————————————————

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2433 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ania Lewandowska podbija niemiecki rynek!
Anna Lewandowska o zimowej chandrze. Co jej pomaga?

Każdemu zdarzają się gorsze dni, zwłaszcza zimą, gdy pogoda nas nie rozpieszcza i brakuje nam...