Anna Lewandowska pisze o kobiecości

Wojewódzki zadał Lewandowskiej kontrowersyjne pytanie. Tego w programie nie pokazali

Gośćmi ostatniego odcinka Kuby Wojewódzkiego byli Ania i Robert Lewandowscy. Rozmawiali o wielu prywatnych sprawach, a także o córeczce, która została nazwana polskim “royal baby”. Jednak nie wszystkie fragmenty zostały pokazane w telewizji. Padło dosyć kontrowersyjne pytanie, z którym Ania poradziła sobie doskonale. Zobaczcie o co chodzi!

Program Kuby Wojewódzkiego przyciągnął ostatnio wielu obserwujących. Gościnnie pojawili się w nim Ania i Robert. Padły pytania między innymi o licencjat Roberta i sposób w jaki będą wychowywać córkę. Jednak nie cały materiał został wyemitowany w telewizji. Na platformie player.pl można obejrzeć rozszerzoną wersję, gdzie Wojewódzki zadaje Lewandowskiej pytanie budzące kontrowersje. Zapytał czy irytuje ją stereotyp żony piłkarza.

Oddzielam życie prywatne od zawodowego. Ja przede wszystkim wyszłam za Roberta człowieka a nie za piłkarza, nie za zawód. Patrząc na to z tej perspektywy, jedyną żoną piłkarza jest w takim razie piłka. Jak Robert skończy karierę piłkarską dalej będę jego żoną – odpowiedziała Ania, nie pozwalając na wyprowadzenie się z równowagi.

Wojewódzki zaczął jednak dopytywać, czy jest tego pewna i czy może “obiecać Polakom”, że tak będzie. Lewandowska wybrnęła z sytuacji w znakomity sposób.

– Obiecałam przed Bogiem, więc obiecuje. Rozdzielam to. To jest tylko stereotyp. – odpowiedziała.

fot. Instagram @annalewandowskahpba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2726 More posts in Newsy category
Recommended for you
Miłosne wyznanie Kamila Stocha usłyszał cały świat
Miłosne wyznanie Kamila Stocha usłyszał cały świat! [VIDEO]

Kamil Stoch skierował wzruszające słowa do żony Ewy. Ukochana  sportowca, a zarazem jego menadżerka oraz...