Andrzej Młynarczyk żegna się z widzami „M jak miłość”

Tomek z „M jak miłość” jednak przeżyje? Młynarczyk zdradził, jak zakończy się wątek?

Tomek z „M jak miłość” jednak przeżyje? Andrzej Młynarczyk pokazał kolejne zdjęcia z planu serialu. Czy bohater dojdzie do siebie po brutalnym ataku Głowackiego? Zobaczcie najnowsze fotki!

Tomek z „M jak miłość” jednak przeżyje? Młynarczyk zdradził, jak zakończy się ten wątek?

Finał kolejnego sezonu „M jak miłość” już za nami. Jednak fani czują się zaniepokojeni dalszą fabułą serialu. Szczególnie chodzi o Tomka, w którego wciela się Andrzej Młynarczyk. Przypominamy, że Chodakowski zapadł w śpiączkę po brutalnym ataku brat bandyty, który zginął podczas akcji CBŚ.  Wiemy, że Tomka nie będzie można wybudzić prze długi czas, a Joasia otworzy testament, w którym policjant prosi, aby nie utrzymywać go sztucznie przy życiu. Jaki będzie finał tej historii? Czy mężczyzna przeżyje? Tego dowiemy się po przerwie wakacyjnej!

Jest nadzieja?

Andrzej Młynarczyk podsyca ciekawość fanów. Aktor regularnie pokazuje zdjęcia z planu serialu. Kilka dni temu na fanpage na Facebooku Andrzeja Młynarczyk ukazało się wymowne zdjęcie. Widzimy, że mężczyzna leży w karetce, a jego rana nie wygląda najlepiej. Fani byli zdezorientowani. Zastanawiali się, czy Tomek dojdzie do siebie.

Na Facebooku aktora pojawiły się kolejne zdjęcie, a pod nimi tajemniczy podpis „Zdrówko dopisuje”. Czy to oznacza, że policjant przeżyje? Fani mają taką nadzieję!

Tomek z „M jak miłość” jednak przeżyje

„Zdjęcia ewidentnie pokazują po wybudzeniu już jak będzie lepiej :)”,

„Super wiadomość, bo bez Pana ten serial nie miałby sensu”,

„Kamień z serca”,

„Wewnętrzne przebudzenie to najpiękniejszy dar jaki człowiek może ofiarować sam sobie i to jest piękne!Życzę samych doskonałości w ujarzmianiu niejednego kalibru rozterek serialowych(hi!Hi!) i nie tylko….😊”,

„Oj Panie Andrzeju.. Widzowie bedą wykupować meliski przez okres wakacyjny…apteki zbankrutują! Ładnie to tak?!😄😜 – piszą fani.

My mamy nadzieję, że wszystko zakończy się dobrze! A wy?

 

————————————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Andrzej Młynarczyk Official

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1037 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Bartosz Szczygielski
Bartosz Szczygielski: “Wszystko rysowałem na czarno – słoneczko, ptaszki i tak dalej”

Bartosz Szczygielski to uzdolniony trzydziestotrzyletni pisarz, któremu udało się zrealizować marzenie o wydaniu powieści. Ma na...