Jak potoczą się losy Natalki i Franka

Ślub w „M jak miłość”! Jak potoczą się losy Natalki i Franka?

Na 1332. odcinek czekają wszyscy fani „M jak miłość”. To właśnie wtedy Natalka Mostowiak i Franek Zarzycki wezmą ślub! Jednak wiadomo, że Piotr Nerlewski, który grał leśniczego, odchodzi z serialu. Jak potoczą się losy serialowej pary? Co dalej z Natalką?

Ślub w „M jak miłość”! Jak potoczą się losy Natalki i Franka?

27 listopada widzowie „M jak miłość” zobaczą ślub Natalki i Franka. To wielkie wydarzenie w rodzinie Mostowiaków.  Najpierw para pojedzie na romantyczny wyjazd w Bieszczady. To właśnie tam mężczyzna upewni się, że chce, aby Mostowiakówna została jego żoną. Później zakochani przyjadą w odwiedziny do rodziców. Padnie propozycja: „Weźmy ślub!”. Okazuje się, że wszystko jest możliwe i niedługo potem para stanie na ślubnym kobiercu! Jak będą wyglądały przygotowania Natalki?

-Nie mam pojęcia, nagle ma sukienkę, buty i wszystko jest przygotowane. Magia serialu! (śmiech). Ale to jest właśnie w stylu Natalki. To nie jest osoba, która przywiązuje wagę do rzeczy zbędnych. Dla niej jest ważny moment, a nie dekoracje czy rodzaj buta. Nie chciałaby przygotowywać się latami, żeby to było takie napompowane. Natalka dostanie welon od swojej teściowej i w nim powie „tak”. Jest zakochana i ślub mogłaby brać boso nad rzeką w wianku na głowie… I w sumie tak będzie, wesele będzie skromne, spokojne i w otoczeniu rodziny– mówi Marcjanna Lelek w wywiadzie dla Party Seriale i Party.pl.

Aktorstwo to najzabawniejszy zawód na świecie. #wedding #bride #dontask #setlife #waitforit #zabawaprzednia

A post shared by Marcjanna Lelek (@ukulelekk) on

Natalka musi zniknąć

Co będzie potem? Młodzi małżonkowie przeprowadzą się w Bieszczady? Piotrek Nerlewski odchodzi z serialu, czy zniknie również Natalka? Spokojna głowa… 😉

– Franek dostał tam pracę i młodzi z córeczką się przeprowadzą. Jak wiadomo, Piotrek Nerlewski, odchodzi z serialu, dlatego wszyscy czekamy na scenariusze i to, co będzie dalej. Natalka na jakiś czas zniknie, a ja będę mieć przerwę kilka mięsięcy w graniu w „M jak miłość”. Ale spokojnie, nie słyszałam, żebym miała tracić pracę (śmiech) – mówi aktorka.

#wciąż #świetnie #się #bawię #pannamloda #aktoreczka #bonamwolno #pierwszyślub

A post shared by Marcjanna Lelek (@ukulelekk) on

Nie będzie happy endu?

Natalka i Franek są bardzo lubianą parą. Mają wielu fanów. Widzowie czekali na szczęśliwe zakończenie ich miłosnych perypetii, ale czy to na pewno będzie happy end?

– To niesamowite jak ludzie lubią Natalkę i Franka. Wszyscy czekali na romantyczny happy end i w pewnym sensie taki będzie z powodu ślubu. Przyjaźnię się chyba z największą fanką tej serialowej pary – Natalią i zaprosiłam ją na nagranie scen ślubnych. Bardzo się cieszyła, ale okazuje się, że jak był ślub, to teraz ona oczekuje, że będzie kolejne dziecko… Niestety… Jeszcze nie wiadomo, co się wydarzy dalej, skoro Franek zniknie – mówi tajemniczo Marcjanna Lelek.

W takim razie czekamy! Domyślacie się, co będzie dalej?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ukulelekk/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2458 More posts in Newsy category
Recommended for you
Bijoch o zarobkach w modelingu: „Twoja praca nie ma znaczenia”
Zuza Bijoch o zarobkach w modelingu: „Twoja praca nie ma znaczenia”. Co najbardziej się liczy?

Zuza Bijoch wkroczyła w świat modelingu, gdy miała trzynaście lat. o zarobkach w modelingu. W...