Jak Małgorzata Rozenek tłumaczy tatę po jego wpadce w Milionerach

Jak Małgorzata Rozenek tłumaczy tatę po jego wpadce w Milionerach?

Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem wystąpili w świątecznym wydaniu „Milionerów”. Gwiazdy nie znały odpowiedzi na pytanie za 125 tysięcy złotych, dlatego zadzwonili do taty Małgosi. Mężczyzna wskazał błędną odpowiedź. Para zaryzykowała i straciła 85 tysięcy złotych. Jak prowadząca „W dobrym stylu” tłumaczy swojego tatę?

Trzy żołądki czy dwie macice?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan byli gośćmi w świątecznym odcinku „Milionerów”. Para dobrze radziła sobie w teleturnieju i usłyszała pytanie za 125 tysięcy złotych.

Samice torbaczy mają:

A. dwa serca

B. dwie macice

C. trzy żołądki

D. jedną nerkę

Małgorzacie Rozenek najbardziej pasowała odpowiedź B. Jednak gwiazdy nie były pewne, dlatego zdecydowały się skorzystać z koła ratunkowego – telefonu do przyjaciela. Para zadzwoniła do taty Perfekcyjnej Pani Domu, który wskazał odpowiedź C. Rozenek i Majdan ostatecznie zaznaczyli wskazaną odpowiedź. Jednak okazała się ona błędna.  Małgosia miała nosa – samice torbaczy mają dwie macice! Para wygrała 40 tysięcy złotych dla Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

 „#może #nie #wygraliśmy #miliona #ale #ola&czarek #upiekli #dla #nas #przepyszną #gęś #teraz #przydałyby #nam #się #trzy #żołądki 🤣😂😅#say #no #to #diet 😃😀🤣😂🙂😄😁Dziękujemy @fundacjatvn i @kasiakolendazaleska za emocje i wspaniała zabawę 💪🏻👌🏼👍🏼🙂” – Małgorzata Rozenek skomentowała na Instagramie udział w „Milionerach”.

Jak Małgorzata Rozenek tłumaczy tatę po jego wpadce w Milionerach?

Prowadząca „W dobrym stylu” wytłumaczyła na Instagramie swojego tatę. Okazało się, że mężczyzna usłyszał „żwacze” zamiast „torbacze” i dlatego wskazał odpowiedź C. Wierzycie mu? 😉

„#tata #dalej #twierdzi #że #usłyszał #żwacze #a #nie #torbacze 🤣😂☺️” – napisała gwiazda.

 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/m_rozenek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1025 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Nie żyje znany DJ MBrother
Nie żyje znany DJ MBrother. Na co zmarł?

15 stycznia zmarł didżej oraz producent muzyczny MBrother, czyli Mikołaj Jaskółka. Od wielu miesięcy mężczyzna...