Ile zebrano pieniędzy na hospicjum po pogrzebie Zbigniewa Wodeckiego

Rodzina Zbigniewa Wodeckiego wydała oświadczenie w sprawie pogrzebu. O co prosi?

Zbigniew Wodecki zmarł 22 maja w jednym z warszawskich szpitali. Pogrzeb muzyka odbędzie się 30 maja w Krakowie. Najbliżsi artysty wydali oświadczenie w sprawie ostatniego pożegnania artysty. Jakie mają prośby?

Smutna wiadomość

22 maja zmarł Zbigniewa Wodecki. Artysta miał 67 lat. Wiadomość o śmierci muzyka pojawiła się na jego stronie internetowej.

Rodzina Zbigniewa Wodeckiego wydała oświadczenie w sprawie pogrzebu. O co prosi?

Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego rozpocznie się 30 maja w Krakowie o godzinie 12. Zaś ostatnie pożegnanie na Cmentarzu Rakowickim odbędzie się o godzinie 14. Rodzina w swoim najnowszym oświadczeniu prosi o to, aby uczestnicy ceremonii zamiast kwiatów przekazali datki na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci.

„Pragniemy poinformować, że uroczystości pogrzebowe Zbigniewa Wodeckiego rozpoczną się w Bazylice Mariackiej w Krakowie w najbliższy wtorek (30.05.2017 r.) o godzinie 12.00. Ceremonia będzie miała charakter rodzinny. Pożegnanie na Cmentarzu Rakowickim odbędzie się o godzinie 14.00. Po zakończeniu mszy świętej nie będziemy udzielać wypowiedzi mediom, zaś zamiast kwiatów i wiązanek prosimy o przekazanie datków na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci. Zwracamy się z prośbą o okazanie szacunku i powagi, które powinny towarzyszyć uroczystości. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami i wspierali nas podczas ostatnich dwóch tygodni” – czytamy w oświadczeniu.

Ważny czas żałoby

Rodzina prosi również, aby uszanować czas żałoby. Najbliżsi proszą, o nieorganizowanie bez ich zgody żadnych wydarzeń artystycznych poświęconych pamięci Zbigniewa Wodeckiego.

„Prosimy także, aby podczas trwania żałoby po śmierci naszego Męża i Taty, nie organizować bez naszej wiedzy i zgody żadnych wydarzeń artystycznych wykorzystujących jego twórczość, nazwisko oraz wizerunek. Prosimy o uszanowanie naszej żałoby.

Z poważaniem, Rodzina – czytamy na oficjalnej stronie internetowej muzyka.

Rodzinie artysty składamy serdeczne wyrazy współczucia.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć:  www.wodecki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

645 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Tomek wybudzi się ze śpiączki
Czy Tomek wybudzi się ze śpiączki? Mamy pierwszy zwiastun „M jak miłość”!

Już niedługo  „M jak miłość” wraca na antenę po wakacyjnej przerwie. Fani serialu już od...