Robert Lewandowski o Klarze

Robert Lewandowski o Klarze! Zdradza, jaka jest ciemna strona ojcostwa!

Robert Lewandowski kilka dni temu przyleciał do Polski na zgrupowanie naszej reprezentacji. Piłkarz dużo trenuje, ale również wraz z żoną odwiedził chorych pacjentów w Centrum Zdrowia Dziecka. Sportowiec znalazł również czas, aby odpowiedzieć na kilka intymnych pytań związanych z Anią i córeczką Klarą! Co mówił?

Robert Lewandowski o Klarze! Zdradza, jaka jest ciemna strona ojcostwa!

Robert Lewandowski w rozmowie z dziennikarzami zdradził, że jego ulubionym zajęciem jest spędzanie czasu z rodziną, a teraz przede wszystkim z córeczką Klarą. Co piłkarz powiedział o dziewczynce i o roli ojca? Wiele osób mu opowiadało o ojcostwie, ale dopiero po narodzinach Klary wie, co inni tatusiowie mieli na myśli.

„Wiadomo, o swoim dziecku trzeba się wypowiadać i powinno się w samych superlatywach. Klara jest uśmiechniętym dzieckiem i sprawia to wielką radość, frajdę, spędzanie z nią czasu. Powiem szczerze, jest to coś czego wcześniej nie doświadczyłem. Dużo osób mi o tym mówiło – o ojcostwie. Uśmiechałem się i cieszyłem się ich szczęściem, ale dopóki sam tego nie przeżyłem, to nie wiedziałem o czym tak naprawdę mówili (…) – mówił Robert Lewandowski w rozmowie z Telewizją TVP Sport.

Jednak nie zawsze jest idealnie… Na co Robert najbardziej narzeka?

„Wiadomo, że nie zawsze jest super i kolorowo. I człowiek chciałby czasem dłużej pospać. Ale jak się potem widzi ten uśmiech dziecka, to o wszystkim się zapomina” – mówił sportowiec.

A co Klara w nim zmieniła?

„Chyba bardziej się otworzyłem na świat i taka otwartość chyba. Nie wiem dlaczego, ale tak mi się wydaje” – przyznał piłkarz.

Nie chcę być ojcem, który czegoś nie potrafi

Robert Lewandowski jest pracowitym piłkarzem, jednak również jemu należy się odpoczynek. To bardzo ważne dla sportowca. Ania doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Jednak zawodnik Bayernu Monachium nie uchyla się od odpowiedzialności i również w miarę możliwości wychowuje Klarę. Żadna czynność związana z córeczką nie sprawia mu problemu. 

Ania przede wszystkim zdaje sobie sprawę z tego, że muszę być przede wszystkim wypoczęty (…) że mam regenerację i ona jest teraz najważniejsza. Ale nie unikam odpowiedzialności i też pomagam Ani. Sprawia mi to przyjemność. Nie chcę być ojcem, który nie potrafi czegoś zrobić. To by mnie krępowało i czułbym się dziwnie z tym, że nie potrafię jakiejś czynności dotyczącej mojego dziecka zrobić. Nie mam problemu z żadną czynnością, którą muszę, a w zasadzie którą chcę zrobić. (…) Wiadomo, że Klara jest częściej z Anią. Ale robię wszystko, nie mam z tym problemu na szczęście! – powiedział Robert.

Tatusiowie, bierzcie przykład z Roberta! 😉

————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/_rl9/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

878 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ile Robert Lewandowski zapłacił za koloryzację włosów
Ile Robert Lewandowski zapłacił za koloryzację włosów? Wiemy, gdzie poszedł do fryzjera!

Takiej zmiany nikt się nie spodziewał! Robert Lewandowski przefarbował włosy na siwy blond! Ile piłkarz...