Renata Kaczoruk

Renulka znowu zalicza wpadkę? #PierwszyPolskiuchodziec

Renata Kaczoruk po udziale w programie “Azja Express” zyskała dosyć niechlubną sławę. Próbowała ocieplić swój wizerunek, tworząc dokument o kulisach pracy w modelingu pod tytułem “Modelki 3.0”. Jednak znów zalicza małą wpadkę, którą zauważył jeden z dziennikarzy. Co tym razem zrobiła?

Renulka po udziale w Azja Express zyskała przydomek Żenulki, ze względu na zachowanie w programie. Choć jak stwierdziła, to odcinki zostały zmontowany w taki sposób, nie da się ukryć, że część uczestników wycieczki po Azji, była również zażenowana jej zachowaniem.

Niedawno Renata podzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciem znad morza i napisała “Urwałam się chłopakom na chwilę💯👏🏻👏🏻🙈💦💦🌊🌊 jeśli ktoś ciekaw – woda w zatoce ma 10 stopni, odczuwalne -14⚡️⚡️#przyjemności#akcjaratunkowa#PierwszyPolskiuchodziec”. Ten ostatni hasztag wzbudził niesmak i złość. Jeden z dziennikarzy, nie pozostawił sprawy bez echa i napisał dosyć długi komentarz podkreślając, że słowa Renulki były lekko niestosowne.

– Renata Kaczoruk, ostatnio tłumaczyłaś pod postem Magdalena Kicińska, że wspierasz kobiety bite przez mężczyzn, a zachowanie Twojego chłopaka (na słowa Tomasza Adamka, że “[kobiety] trzeba lać”) wynikało z formuły programu. Bardzo możliwe, że zaraz napiszesz, że anonimowo wspierasz The White Helmets, Polska Akcja Humanitarna (PAH), Refugees Welcome Polska czy uchodźcy.info, a żarciki z tonących w zimnej wodzie uchodźców (gratuluję pomysłowości przy hashtagu #PierwszyPolskiuchodziec) to jedynie dystans, którego wszystkim nam w tym kraju tak brakuje. P.S. Tylko w tym roku w Morzu Śródziemnym utonęło 1340 osób, a w #akcjachtunkowych uratowano 50 000 migrantów. – skomentował Filip Skrońc.

Renulka nie przeszła wobec tego obojętnie i odpowiedziała na komentarz wytykając dziennikarzowi, że chyba się nudzi i brakuje mu uwagi.

primo- nie cytuj mojego stanowiska jeśli nie potrafisz go przy okazji nie przekręcić prosze. Secundo- Nie wymyśliłabym takich wniosków z hasztaga. Musisz się bardzo nudzić – a może zwykła potrzeba atencji. Kompletnie chybiłeś moje intencje. Po ostatnie- Nawet się nie znamy- nie nadużywaj mojego imienia w swoich postach, gdy się nudzisz. Pozdrawiam – napisała w odpowiedzi Renata Kaczoruk.

Jednak na tym się nie skończyło i część internautów zaczęła domagać się wyjaśnień. Kaczoruk stanęła na wysokości zadania i w swoim oświadczeniu napisała “Jeśli chcielibyście coś zrobić dla uchodźców – naciskalibyscie grupowo rząd na inne decyzje w sprawie ich przyjmowania. Czasem ktoś to robi- korzystajac z tego, ze ma słuchaczy- otwartą krytyką i satyrą, żeby nie pozwolić na ciszę nad ta trumną”.

A co najciekawsze, wszystkie negatywne komentarze pod zdjęciem są regularnie usuwane…

żenulka

fot. Instagram @renul_ka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

936 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Zwycięzca Eurowizji miał przeszczep serca! Jak się czuje Salvador Sobral?
Zwycięzca Eurowizji miał przeszczep serca! Jak się czuje Salvador Sobral?

Salvador Sobral, zwycięzca konkursu Eurowizji, miał przeszczep serca. Portugalski artysta jest już po zabiegu. Jak...