Poruszające wyznanie mamy Ani Lewandowskiej

Poruszające wyznanie mamy Ani Lewandowskiej! Co powiedziała o córce?

Ania Lewandowska niedawno została Influencerką Roku w konkursie Bizneswoman Roku 2017. Gwiazda inspiruje panie do zmiany stylu życia i większego zadbania o siebie. Na blogu oraz w mediach społecznościowych radzi jak zmotywować się do aktywności fizycznej, podejmować właściwe wyzwania oraz budować pewność siebie. Nagrodę w jej imieniu odebrała mama gwiazdy, Maria Stachurska. Publiczność zachwyciła swoim przemówieniem! Co powiedziała?

Ania Lewandowska bardzo dobrze godzi macierzyństwo z obowiązkami zawodowymi. Przyznaje, że nie zawsze jest łatwo, ale liczy się dobra organizacja i zachowanie priorytetów.

Trenerka w głosowaniu internetowym na portalu Sukces Pisany Szminką zdobyła 35% wszystkich głosów internautów i w tyle pozostały inne finalistki. Statuetkę w jej imieniu odebrała mama, Maria Stachurska.

Poruszające wyznanie mamy Ani Lewandowskiej! Co powiedziała?

Maria Stachurska jest dumna z córki. Cieszy się, że trenerka spełnia swoje marzenia i może robić to, co w życiu najbardziej kocha.

“Córeczko, jestem z Ciebie dumna. W imieniu Ani chcę serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy oddali na nią głos i dzięki którym udało się nam wygrać. Dla niej to jest niebywale ważne, gdyż jest to docenienie jej ciężkiej pracy. Tego, że dbanie o siebie jest pasją, że można realizować własne marzenia. Ja osobiście jestem bardzo dumna z tego – jej życie tak się toczy, że może realizować to, co ją najbardziej w życiu cieszy – powiedziała Maria Stachurska, odbierając nagrodę w imieniu córki” – powiedziała Maria Stachurska.

Nagroda dla przedsiębiorczych Polek

Ogólnopolski Konkurs Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku od 9 lat wyróżnia przedsiębiorcze Polki. Pokazuje, że mają możliwości rozwoju, pozyskania partnerów biznesowych, a także inwestorów. Konkurs nagłaśnia ich sukcesy na skalę ogólnopolską i tworzy sieć kobiecego networkingu. Organizatorom zależy na wzmocnieniu roli kobiet w życiu gospodarczym Polski.

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką to największa społeczność przedsiębiorczych kobiet w Polsce. Jej misją jest kompleksowe wspieranie kobiet, dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz motywowanie ich do podejmowania odważnych działań.

Współzałożycielkami fundacji są: Olga Kozierowska i Olga Zarachowicz. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.sukcespisanyszminka.pl oraz www.sukcestoja.pl.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Anna Lewandowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1179 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Kto najbardziej kibicuje Beacie Tadli w „Tańcu z Gwiazdami”?
Kto najbardziej kibicuje Beacie Tadli w „Tańcu z Gwiazdami”? Dziennikarka uchyla rąbka tajemnicy!

Beata Tadla bierze udział w najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Z odcinka na odcinek idzie...