ślub na stadionie

Pierwszy ślub… na stadionie w Gdyni

25 sierpnia sakramentalne TAK na Stadionie Miejskim w Gdyni powiedzieli sobie Justyna Cyman i Zdzisław Januka. To pierwsza taka uroczystość w historii naszego Stadionu. Ślubu udzielił Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek.
 
To był ślub prawdziwych kibiców! Ona w niebieskiej sukience z żółto-niebieskim bukietem, On wprawdzie w beżowym graniturze, ale z niebieskimi dodatkami wkroczyli na murawę przy dźwiękach Roty – hymnu klubowego gdyńskiej drużyny. Na trybunie zasiedli goście w arkowych szalikach i z żółto-niebieskimi balonami. Jednym z gości był kapitan Arki Gdynia Krzysztof Sobieraj. 

Stadion Miejski gościł już ślubne pary. „Nasz stadion był do tej pory miejscem fotograficznych plenerów par młodych. Cieszę, że teraz debiutuje w roli Urzędu Stanu Cywilnego. Oczywiście zapraszam kolejne pary, chcące zorganizować tę ważną uroczystość w wyjątkowym miejscu”– mówi dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu Marek Łucyk.
 
Justynę i Zdzisława czeka na pewno długi i szczęśliwy związek. W miesiącu jest litera R i na dodatek ich ślub był dwudziestym plenerowym ślubem udzielonym w tym roku w Gdyni, czyli oczko!
  
Gdyńskie pary młode wybierają na uroczystość głównie miejsca publiczne, ale wkrótce odbędzie się ślub w domowym ogrodzie. Tegoroczny ranking najbardziej popularnych plenerowych miejsc ślubów w Gdyni otwiera hotel „Różany Gaj”. W 2017 roku odbyły się tam już cztery śluby, a we wrześniu zaplanowany jest kolejny. Po trzy ceremonie odbyły się na pokładzie „Daru Pomorza” oraz na molo w Orłowie. Dwie ślubne pary gościła restauracja „Panorama” oraz Muzeum Emigracji.

Od otwarcia Muzeum Emigracji w Gdyni odbyło się w nim kilka ślubów. Niektóre na tarasie, z pięknym widokiem na działający cały czas port, wpływające i wypływające statki, które czynią uroczystość wyjątkową i niezapomnianą. Inne śluby odbyły się w pasażu tranzytowym budynku lub w miejscu, gdzie stoi piękna, unikalna ekspozycja srebrnego globu. Tu naprawdę panuje otwarta przestrzeń, naturalne, jasne światło, a wydarzenie można zorganizować w dowolnym miejscu wnętrza.

info: gdynia.pl

fot. gdyniasport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

696 More posts in Kobieta category
Recommended for you
Aleksandra Sadowska po badaniach! Czy ma szansę uratować drugie oko?
Aleksandra Sadowska po badaniach! Czy ma szansę uratować drugie oko?

Aleksandra Sadowska wytatuowała gałki oczne na czarno. Niestety 22-latka zaczęła tracić wzrok. W prawym oku...