William i Kate

Para książęca spodziewa się bliźniąt?

O tym, że królewska rodzina się powiększy, wiadomo już od dłuższego czasu. Ale o tym, że wzbogaci się o dwóch, a nie jednego członków, świat  dowiedział się stosunkowo niedawno. Bowiem według zagranicznych mediów Księżna Kate i Książe William spodziewają się bliźniąt!

Wiele plotek głosi, że do poczęcia kolejnego dziecka rodziny Cambridge doszło podczas wizyty Pary Książęcej w Polsce. Przewidywany termin porodu wyznaczony jest na kwiecień przyszłego roku. Znana jest także płeć przyszłego potomka, a nawet dwóch. Jak się okazuje, Kate najprawdopodobniej oczekuje bliźniąt. I choć nie pojawiła się jeszcze żadna oficjalna informacja na ten temat, zagraniczne media twierdzą, że Książe George i Księżniczka Charlotte będą mieli jeszcze dwie siostrzyczki.

Nie byłby to pierwszy taki przypadek w historii, bowiem bliźnięta w rodzinie królewskiej urodziły się również w XV wieku. I choć według informatora z otoczenia rodziny, informacja ta zaskoczyła zarówno Kate i Williama, media już stworzyły całą listę imion, które rodzina mogłaby nadać maluchom. 

– Kate i William byli zszokowani, kiedy podczas USG okazało się, że spodziewa się nie jednego, a dwójki dzieci! Kate urodzi dwie dziewczynki, które będą identyczne. Sporządzili już listę imion, które podobają im się najbardziej. Znalazły się tam między innymi Wiktoria, Alicja, Oliwia, Aleksandra i Elżbieta – twierdzi osoba z otoczenia rodziny królewskiej.

Jednak na razie nie pozostaje nic innego, jak tylko poczekać, aż bliźnięta przyjdą na świat.

fot. Instagram @theroyalfamily.wcgc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2622 More posts in Newsy category
Recommended for you
Nie żyje znany DJ MBrother
Nie żyje znany DJ MBrother. Na co zmarł?

15 stycznia zmarł didżej oraz producent muzyczny MBrother, czyli Mikołaj Jaskółka. Od wielu miesięcy mężczyzna...