Anna Przybylska film Gwiazda

Nie będzie filmu o Annie Przybylskiej? Mama aktorki zabrała głos w tej sprawie!

Pomysł nakręcenia filmu o Annie Przybylskiej wciąż wzbudza wiele emocji. W mediach niedawno mówiło się, że Jarosław Bieniuk blokuje prace nad produkcją. Teraz głos w tej sprawie zabrała mama aktorki! Co powiedziała?

Produkcja „Gwiazda” będzie opowiadać o życiu Anny Przybylskiej, która zmarła 5 października 2014 roku na raka trzustki. Aktorka miała 36 lat. Reżyserem filmu jest Radosław Piwowarski, wieloletni przyjaciel aktorki. Mężczyzna uważa, że Przybylska  chciałaby, aby film o niej był radosny, dlatego uznał, że powstanie komedia ze szlachetnym przesłaniem. Na taką decyzję miała też wpływ rodzina aktorki.

Niedawno w mediach pojawiły się pogłoski, według których Jarosław Bieniuk nie zgadza się na dalsze prace nad filmem, gdyż nie podoba mu się, jak przedstawiono początki kariery ukochanej. Plotki okazały się wyssane z palca!

„W ostatnim czasie coraz częściej pojawiają się plotki na temat filmu o Ani. Tymczasem wciąż trwają prace nad ostateczną wersją scenariusza. Jarek jest przez cały czas w kontakcie z producentami. Odnosząc się do wczorajszego artykuły jednego z dzienników: Jarek nie blokuje prac nad filmem” — mówił menadżer Jarosława Bieniuka, Marcin Ciącio, w rozmowie z Viva.pl.

Nie będzie filmu o Annie Przybylskiej? Mama aktorki zabrała głos w tej sprawie!

Głos w tej sprawie zabrała również mama Anny Przybylskiej! Co powiedziała?

Kobieta wyjawiła, że Radosław Piwowarski przygotował scenariusz, który jest dopracowywany. Również obecnie trwają rozmowy z telewizją, a wszelkie decyzje podejmują wspólnie najbliżsi aktorki.

„Nie rozumiem skąd te informacje. Mamy zaufanie do Radosława Piwowarskiego, reżysera filmu. Od początku prowadził Anię i dziś się przyjaźnimy. Na razie przygotował roboczy scenariusz, nad którym toczy się praca. Trwają też rozmowy z telewizją Polsat i dopiero czekamy na ich efekty. Wszelkie decyzje dotyczące filmu podejmujemy wspólnie: ja, siostra Ani, Agnieszka i Jarek z dziećmi. Ostateczne słowo należeć będzie do nich? – powiedziała mama Anny Przybylskiej w rozmowie z „Na żywo”.

Czekacie na film? My nie możemy się już doczekać!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Anna Przybylska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1189 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Joanna Racewicz przerywa milczenie po zawieszeniu w TVP
Joanna Racewicz przerywa milczenie po zawieszeniu w TVP. Kto ją wspiera?

Joanna Raciewicz nie prowadzi już „Pytania na śniadanie”. TVP wydało oświadczenie w tej sprawie, w...