polityczne pytania milionerach

Na jakim pytaniu odpadłby Hubert Urbański w Milionerach? To naprawdę proste?

Hubert Urbański od lat prowadzi teleturniej „Milionerzy”. Wielu uczestników odpada przy najprostszych pytaniach. A z jakim zagadnieniem nie poradziłby sobie sam prowadzący? Już wiemy!

Na jakim pytaniu odpadłby Hubert Urbański w Milionerach? To naprawdę proste?

Hubert Urbański zdradził, że piętnaście lat temu padło pytanie dotyczące klasycznego stylu pływackiego. Prowadzący był przekonany, że chodzi o kraula, a tymczasem to była żabka. Jak byście odpowiedzieli na to pytanie?

Musimy przez to przejść. Piętnaście lat temu padło pytanie o klasyczny styl pływacki, do wyboru była żabka i kraul. Byłem święcie przekonany, że klasycznym i eleganckim stylem jest kraul, a to była pospolita żabka. Gdybym grał, odpadłbym, a dla wielu Polaków jest to z pewnością pytanie banalne” – przyznaje Hubert Urbański w rozmowie z „Vivą!”.

Jednak zwraca uwagę, że najłatwiej jest siedzieć przed telewizorem, popijać herbatę i komentować… w studiu, przed kamerami, sprawa wygląda zupełnie inaczej!

„Zawsze powtarzam z uporem maniaka: pamiętajcie, że siedząc przed telewizorem i mieszając herbatę, nie czujecie nawet części tego stresu co ten człowiek, który siedzi w studio, przed kamerami. Kiedy mówicie: jak on może tego nie wiedzieć, spróbujcie sobie wyobrazić, że to wy pocicie się na tym fotelu. Wtedy już nie jest tak komfortowo” – mówi prowadzący teleturniej.

Najważniejsza jest wyrozumiałość

Hubert Urbański związany jest z programem już 20 lat. Mężczyzna trzyma emocje na wodzy. Niczego też nie ryzykuje, więc tym bardziej zachowuje dystans. Uważa, że jego główną cechą jest wyrozumiałość.

“Ja jestem bardzo powściągliwy w tych reakcjach. Nie gram, niczego nie ryzykuję, więc mam do tego większy dystans i mniejsze emocje. Ja ten program robię dwadzieścia lat. Moją naczelną emocją jest wyrozumiałość”  – mówi prowadzący kultowy teleturniej.

Oglądacie “Milionerów”?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

936 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Zwycięzca Eurowizji miał przeszczep serca! Jak się czuje Salvador Sobral?
Zwycięzca Eurowizji miał przeszczep serca! Jak się czuje Salvador Sobral?

Salvador Sobral, zwycięzca konkursu Eurowizji, miał przeszczep serca. Portugalski artysta jest już po zabiegu. Jak...