„Na dobre i na złe” znika z anteny

„Na dobre i na złe” znika z anteny? Jest oświadczenie TVP!

W mediach pojawiły się informacje, według których „Na dobre i na złe” niedługo zniknie z anteny. Tłumaczono, że Telewizja Polska chce zrobić miejsce dla dwóch nowych seriali, dlatego losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze moglibyśmy śledzić tylko do końca roku. Jaka jest prawda? TVP wydało oświadczenie w tej sprawie!

To już koniec „Na dobre i na złe”?

Polacy już od wielu lat kochają „Na dobre i na złe”, dlatego medialne spekulacje dotyczące końca emisji serialu zasmuciły wielu fanów. Produkcja cały czas cieszy się wysoką oglądalnością. Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze od 31 sierpnia 2016 roku do 24 maja 2017 roku śledziło średnio 4,5 mln widzów.

Czy to prawda, że serial zniknie z anteny? Według doniesień portalu „Pudelek” Telewizja Polska już za kilka miesięcy miała zakończyć emisję kultowej produkcji. Powodem decyzji miało być zrobienie miejsca dla dwóch nowych seriali – „Drogi do wolności” i „Korony Królowej”. Jednak nic bardziej mylnego! „Na dobre i na złe” wciąż będzie cieszyć widzów!

„Na dobre i na złe” znika z anteny? Jest oświadczenie TVP!

Nieprawdziwe są doniesienia, jakie ukazały się w dniu 17 czerwca na portalu pudelek.pl, jakoby serial „Na dobre i na złe” miał zniknąć z anteny TVP2. Serial, który od lat jest sztandarową produkcją „Dwójki” wciąż będzie cieszył widzów Telewizji Polskiej. Portal pudelek.pl w ostatnich tygodniach „wyspecjalizował się” w rozpowszechnianiu nieprawdziwych i niepotwierdzonych informacji, które mają uderzyć w TVP, tym samym zaprzeczając zasadom etyki dziennikarskiej. Dzisiejsza kłamliwa informacja to kolejna próba uderzenia w Telewizję Polską. TVP podejmie odpowiednie kroki prawne w celu ochrony dobrego imienia i zaprzestaniu fali nieprawdziwych informacji rozpowszechnianych przez ww. portal. – czytamy na stronie internetowej Telewizji Polskiej.

Cieszycie się, że serial nadal będzie emitowany na antenie TVP?

————————————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Na dobre i na złe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1179 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Kto najbardziej kibicuje Beacie Tadli w „Tańcu z Gwiazdami”?
Kto najbardziej kibicuje Beacie Tadli w „Tańcu z Gwiazdami”? Dziennikarka uchyla rąbka tajemnicy!

Beata Tadla bierze udział w najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Z odcinka na odcinek idzie...