OBCY: Przymierze

Na co do KINA? OBCY: Przymierze – premierowo!

Udająca się na odległą planetę na drugim końcu galaktyki, załoga statku kolonizacyjnego Przymierze, szuka planety – raju. Jednak to, co miało być upragnioną idyllą, okazuje się  mrocznym, nieznanym i niebezpiecznym światem, zamieszkanym przez androida Davida (w tej roli nominowany do Oscara Michael Fassbender), jedynego ocalałego z zaginionej wyprawy na statku Prometeusz, oraz potworne stworzenia, które urządzają polowanie na członków załogi.

„Obcy: Przymierze” to kolejny film wchodzący w skład kultowej, wyreżyserowanej przez Ridleya Scotta, serii horror – science fiction Obcy. Cały cykl cieszy się niesłabnącą popularnością już od prawie 40 lat i na stałe wpisał się w historię kina grozy. W tym filmie, oprócz aktorów znanych z poprzedniej części – Michaela Fassbendera czy Naomi Rapace (trylogia „Millenium”), pojawi się też m.in James Franco i Guy Pearce.

Seria „Obcy” nieodłącznie kojarzy się z niesamowitymi, budzącymi grozę, pełnymi symboli efektami wizualnymi. „Obcy: Przymierze” to kolejny, jeszcze straszniejszy i bardziej fascynujący przystanek tej podróży i oczywiście – obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów mocnych wrażeń. Polecamy!

źródło: polnocna.tv

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

551 More posts in Film i Teatr category
Recommended for you
Kożuchowska będzie współpracować z Vegą
Kożuchowska będzie współpracować z Vegą? Aktorka: „Umieram z ciekawości”

Małgorzata Kożuchowska nie narzeka na brak propozycji zawodowych. Jednak do tej pory grała postaci, które...