Mąż Natalii Siwiec pokazał twarz córki

Mąż Natalii Siwiec pokazał twarz córki! Zaskakujący wpis o ojcostwie!

Natalia Siwiec wraz z Mariusz Raduszewskim z córką Mią przebywa obecnie na wakacjach w Meksyku. Para na Instagramie chętnie dzieli się swoimi fotkami z wakacji. Ukochany modelki pokazał urocze zdjęcie z dziewczynką, a przy okazji opublikował wzruszający wpis o ojcostwie.

Mąż Natalii Siwiec pokazał twarz córki! Zaskakujący wpis o ojcostwie!

Natalia Siwiec, Mariusz Raduszewski i ich córka Mia są obecnie na wakacjach w Meksyku. Para z chęcią pokazuje w mediach społecznościowych zdjęcia z wypoczynku. Modelka często publikuje zdjęcia z córeczką. Jednak to jej ukochany pokazał buzię dziewczynki, a przy tym dodał wzruszający wpis!

#Miłość❤️

#KiedyTrzymaCięZaBrodęJakLwa👊🏼🦁

#KiedyCzujeszSięTakiPotrzebny🙌🏼💪🏼👊🏼

#ToJestMiłość❤️

“Miłość to jest takie coś, czego nie ma. To takie coś co sprawia, że nie ma litości… To tak jakby budować dom i palić wszystko wokół… Miłość to jest słuchanie pod drzwiami, czy to jej buty tak skrzypią po schodach, miłość jest wtedy, jak do czterdziestoletniej kobiety wciąż mówisz Moja Maleńka i kiedy patrzysz jak ona je, a sam nie możesz przełknąć… Wtedy, kiedy nie zaśniesz, zanim nie dotkniesz jej brzucha… Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić. -I wtedy kiedy ktoś chce ją skrzywdzić, a ty zasłaniasz ją własnym ciałem? – czytamy na Instagramie Marcina Raduszewskiego.

Mia ma urocze zdjęcie, prawda? Zobaczcie fotkę!

#Miłość❤️ #KiedyTrzymaCięZaBrodęJakLwa👊🏼🦁 #KiedyCzujeszSięTakiPotrzebny🙌🏼💪🏼👊🏼 #ToJestMiłość❤️ "Miłość to jest takie coś, czego nie ma. To takie coś co sprawia, że nie ma litości… To tak jakby budować dom i palić wszystko wokół… Miłość to jest słuchanie pod drzwiami, czy to jej buty tak skrzypią po schodach, miłość jest wtedy, jak do czterdziestoletniej kobiety wciąż mówisz Moja Maleńka i kiedy patrzysz jak ona je, a sam nie możesz przełknąć… Wtedy, kiedy nie zaśniesz, zanim nie dotkniesz jej brzucha… Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić." "-I wtedy kiedy ktoś chce ją skrzywdzić, a ty zasłaniasz ją własnym ciałem?

A post shared by Mariusz Raduszewski (@architettodellanotte) on

Bezwarunkowa miłość

Wpis bardzo spodobał się fanom mężczyzny. Wielu z nich zauważyło, że cytat pochodzi z filmu “Sara”.

“Miłość do dziecka to jedyna miłość bezwarunkowa i bezgraniczna ❤️Pięknie…”,

“Piękny wpis, wzruszający. Uwielbiam oglądać Wasze zdjęcia i instastory 😍”,

“Pięknie powiedziane…I tak jest! SAMO ŻYCIE”,

“Hehe dobre dobre🤣 malutka jest świetna 💋”,

“Milosc to takie cos czego nie ma nienamacalne piekno ❤️❤️❤️zgadzam sie piekne !!! Do takich refleksji czesto przyczynia sie dziecko ( kobieta spelniona)”,

“Woowwow lalka jest kochana❤opis to sztos” – piszą internauci.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/architettodellanotte

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1120 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ania Wyszkoni o życiu po chorobie
Ania Wyszkoni o życiu po chorobie: Po pół roku pojawiły się chwile zwątpienia

U Ani Wyszkoni w 2016 roku zdiagnozowano nowotwór tarczycy. Artystka poddała się operacji. Na szczęście...