Margaret chce wystąpić w szwedzkiej Eurowizji! Co na to polscy fani?

Margaret chce wystąpić w szwedzkiej Eurowizji! Co na to polscy fani?

Takiej wiadomości jeszcze nie było! Margaret planuje wystąpić na Eurowizji w 2018 roku. Jednak to nie polskie barwy chce reprezentować, a szwedzkie! Jesteście zdziwieni? Przeczytajcie, co napisała piosenkarka!

Margaret chce wystąpić w szwedzkiej Eurowizji! Co na to polscy fani?

Margaret będzie reprezentować Szwecję na Eurowizji w 2018 roku? Wiele na to wskazuje! Piosenkarka poinformowała fanów, że weźmie udział w konkursie Melodiefestivalen. Podczas rywalizacji zostanie właśnie wyłoniony artysta, który wystąpi w szwedzkich barwach na Eurowizji!

Wokalistka zgłosiła utwór “In my Cabana”. Piosenka została wybrana z ponad trzech tysięcy innych zgłoszeń. Polska artystka będzie musiała pokonać 27 innych występów. Margaret będziemy mogli zobaczyć już 10 lutego 2018 w Göteborgu. Myślcie, że ma szansę na zwycięstwo?

„Moja nowa przygoda zaczyna się właśnie teraz! Wezmę udział w kolejnej edycji najpopularniejszego szwedzkiego programu Melodiefestivalen. Jest to dla mnie ogromne wyzwanie i szansa na zaprezentowanie swojej twórczości nowej publiczności. Będziecie trzymać za mnie kciuki?” – napisała Margaret na Facebooku.

New adventure begins for me right now! I will be taking part in the upcoming edition of the most popular Swedish music…

Opublikowany przez Margaret na 28 listopada 2017

Zdania fanów są podzielone

Wielu fanów gratuluje swojej ulubienicy i bardzo jej kibicuje.

“Trzymam kciuki za ciebie Gosiu kochana trzymaj się 😘😘”,

 “Gosia 😍 Zawsze będziemy trzymać kciuki 😉Gratuluje i życzę POWODZENIA!!! 😘💞”

“Każda promocja to dobra rzecz, ale mam nadzieję, że Szwecja wykorzysta szansę, z której Polska skorzystać nie umie i wyśle Cię na Eurowizję, a Ty zwyciężysz tam bez brania jeńców. Dla zacietrzewionych pseudopatriotów dobra wiadomość: i tak cała Europa się dowie, że to Polka tak fantastycznie śpiewa. Alleluja i do przodu 🍀” – piszą internauci. 

Jednak niektórym nie podoba się, że gwiazda wystąpi w szwedzkich barwach. Dlaczego nie wybrała Polski?

“Mówiłaś ,że nie interesujesz się jak narazie tematem Eurowizji , ale widać,że zmieniłaś zdanie 😆 Szkoda tylko ,że wolisz reprezentować Szwecje niż Polske..Powodzenia”,

“Zawiodłas mnie troche, mam nadzieje ze tylko w celach promocyjnych a nie naprawdę chcesz reprezentować Szwecję po tym jak bylas stanowczo na NIE podczas wywiadach o Eurowizji. Jednak i tak trzymam kciuki!”,

“Szkoda, że nie zaznaczyłaś, że Melfest to szwedzkie preselekcje do Eurowizji. I przykro, że wolisz reprezentować inny kraj niż Polska… – napisał jeden z internautów” – pisali internauci.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/margaret_official/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

936 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Zwycięzca Eurowizji miał przeszczep serca! Jak się czuje Salvador Sobral?
Zwycięzca Eurowizji miał przeszczep serca! Jak się czuje Salvador Sobral?

Salvador Sobral, zwycięzca konkursu Eurowizji, miał przeszczep serca. Portugalski artysta jest już po zabiegu. Jak...