Małgorzata Rozenek komentuje udział w Milionerach

Małgorzata Rozenek komentuje udział w Milionerach! Nie wygrali miliona, ale?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wzięli udział w świątecznym wydaniu „Milionerów”. Para wygrała ostatecznie 40 tysięcy złotych. Jak prowadząca „W dobrym stylu” komentuje udział w popularnym teleturnieju?

Dwie macice czy trzy żołądki?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wzięli udział w świątecznym odcinku Milionerów. Para doszła do pytania za 125 tysięcy złotych, które brzmiało następująco:

Samice torbaczy mają:

A. dwa serca

B.dwie macice

C. trzy żołądki

D.jedną nerkę

Prowadząca „W dobrym stylu” obstawiała odpowiedź B. Jednak para zdecydowała się skorzystać z telefonu do przyjaciela i zadzwonić do taty gwiazdy. Mężczyzna twierdził, że odpowiedź C. jest poprawna, dlatego Rozenek i Majdan ostatecznie ją zaznaczyli. Niestety okazało się, że była to błędna odpowiedź! Para dla Fundacji TVN „Nie jesteś sam” wygrała 40 tysięcy złotych.

Małgorzata Rozenek komentuje udział w Milionerach! Nie wygrali miliona, ale?

Jak Małgorzata Rozenek komentuje swój występ w popularnym teleturnieju?

„#może #nie #wygraliśmy #miliona #ale #ola&czarek #upiekli #dla #nas #przepyszną #gęś #teraz #przydałyby #nam #się #trzy #żołądki 🤣😂😅#say #no #to #diet 😃😀🤣😂🙂😄😁Dziękujemy @fundacjatvn i @kasiakolendazaleska za emocje i wspaniała zabawę 💪🏻👌🏼👍🏼🙂” – napisała gwiazda na Instagramie pod zdjęciem pieczonej gęsi.

Szczęście w miłości?

Małgorzata Rozenek bardzo denerwowała się przed udziałem w Milionerach. Przyznała, że razem z Radosławem odświeżała wiedzę.

„Ja się denerwuję bardzo, tym bardziej, że cel jest szczytny i by się chciało pomóc jak najbardziej. Wiesz, gdyby to były pieniądze dla nas, to trochę chodziłoby o ambicję. A tak masz poczucie, że dzieci mogą dostać pomoc, której tak bardzo potrzebują. Powiem szczerze, że staraliśmy się wiedzę odświeżyć. Moja mama bardzo się przejmuje naszym udziałem. Dzwoni do nas i cały czas powtarza jakieś ważne daty. Nie pamiętam żadnej z tych, o których mówiła. (…) Gdybyśmy odpadli wcześnie, to tłumaczymy sobie to tym, że kto ma szczęście w miłości, ten nie ma w grach” – mówiła Małgorzata Rozenek.

Oglądaliście ich występ w „Milionerach”?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/m_rozenek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

936 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Zwycięzca Eurowizji miał przeszczep serca! Jak się czuje Salvador Sobral?
Zwycięzca Eurowizji miał przeszczep serca! Jak się czuje Salvador Sobral?

Salvador Sobral, zwycięzca konkursu Eurowizji, miał przeszczep serca. Portugalski artysta jest już po zabiegu. Jak...