Małgorzata Kożuchowska o swojej rodzinie

Małgorzata Kożuchowska o swojej rodzinie! Jak spędza czas z synkiem?

Małgorzata Kożuchowska bardzo chroni swoją prywatność. W mediach społecznościowych nie pokazuje zdjęć z rodziną. Również niewiele mówi na temat najbliższych, a szczególnie męża i trzyletniego syna Janka. Jednak teraz aktorka uchyla rąbka tajemnicy! Co mówi o swoim synku?

Małgorzata Kożuchowska o swojej rodzinie! Jak spędza czas z synkiem?

Synek Małgorzaty Kożuchowskiej ma już prawie trzy lata. Zaczyna wyrażać swoje emocje i odczucia. Ostatnio aktorka z Jaśkiem dużo czasu spędza w ogrodzie. Gwiazda zdradza, co jest ulubioną zabawą chłopca!  

– Jaś ma blisko trzy lata i już wyraża swoje emocje i uczucia. Spędzamy każdą wolną chwilę razem, ostatnio najczęściej w ogrodzie. Podlewamy kwiatki, zbieramy pomidorki i ogórki. Ale ukochaną zabawą Jasia jest skakanie na trampolinie. „Mamo, poskacz ze mną”, słyszę co parę chwil. „Przed chwilą jadłam śniadanie”, odpowiadam ze śmiechem. A on: „Spróbuj, może nic ci się nie stanie”. Słodkie są to chwile…”- mówiła aktorka w rozmowie z Party.pl.

Temperamentny łobuziak

Kilka miesięcy temu Małgorzata Kożuchowska zdradziła, że Janek już jest małym łobuziakiem i najlepiej czuje się, gdy ma u swego boku oboje rodziców.

„Janek jest temperamentnym łobuziakiem z dużym poczuciem humoru. Odkrywam, co odziedziczył po mnie, a co moim mężu i w jakich proporcjach.  Oboje czujemy, że Jaś jest najszczęśliwszy, kiedy jesteśmy we trójkę” – mówiła aktorka we „Fleszu”.

Małgorzata Kożuchowska wraz z mężem od czasu narodzin pociechy ograniczyła spotkania towarzyskie. Teraz najbardziej skupia się na spędzaniu czasu z małym Jaśkiem. To dla niej prawdziwa przyjemność!

Razem z moim mężem Bartkiem mocno ograniczyliśmy spotkania towarzyskie. Jesteśmy rodzicami, wszystko się zmieniło. Choć myślę, że nie ma w tym nic wyjątkowego (śmiech). Normalne życie rodziców małego dziecka. Cieszy nas to, w jaki sposób Jaś wyraża swoje emocje, zachwyca się rzeczami, które poznaje. Uczestniczenie w tym jego poznawaniu świata to jest dla nas czysta przyjemność”- przyznała Małgorzata Kożuchowska.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

878 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ile Robert Lewandowski zapłacił za koloryzację włosów
Ile Robert Lewandowski zapłacił za koloryzację włosów? Wiemy, gdzie poszedł do fryzjera!

Takiej zmiany nikt się nie spodziewał! Robert Lewandowski przefarbował włosy na siwy blond! Ile piłkarz...