Magda Gessler pokazała się bez makijażu

Magda Gessler pokazała się bez makijażu! Jak wygląda gwiazda?

Magdę Gessler zazwyczaj widzimy w mocnych makijażach. Gwiazda najczęściej podkreśla oczy, a usta pozostawia bardziej naturalne. Teraz gospodyni „Kuchennych rewolucji” pokazała zdjęcie z wakacji bez make-upu! Zobaczcie, jak w naturalnej odsłonie prezentuje się znana restauratorka!

Magda Gessler pokazała się bez makijażu!

Magdę Gessler zazwyczaj widzimy w starannym makijażu. Gwiazda częściej podkreśla oczy niż usta, a do tego wybiera oryginalne, kolorowe stylizacje. Jednak tym razem gospodyni „Kuchennych rewolucji” pokazała się bez make-upu! Restauratorka obecnie przebywa na wakacjach w słonecznej Portugalii, dlatego dała nieco odpocząć swojej skórze i nie nakłada tylu kolorowych kosmetyków. Zobaczcie Magdę Gessler w wersji saute!

Magda Gessler bez makijażu

Lepiej w makijażu czy bez?

Według nas restauratorka bardzo dobrze wygląda bez makijażu. Jest świeżo i promiennie. Przeczytajcie, jak fotkę gwiazdy skomentowali internauci! Większość z nich chwali jej urodę oraz jest pełna podziwu, że gwiazda zdecydowała się opublikować swoje zdjęcie bez make-upu.

„Świeżo i naturalnie dla mnie rewelacja a przede wszystkim młodziej bo makijaż niestety postarza. Odwaga odwagą, ale trzeba mieć naturalną urodę. Pani Magdzie ładnie i w makijażu i bez niego, więc nie ma o czym dywagować”,

„Lepiej Pani bez tych ciemnych oczu w make-upie jaki robia w kuchennych… tak jak teraz super”,

„Co za bzdury, bez makijażu lepiej? Przecież po to robi się makijaż….Wygląda Pani jak miliony kobiet na świecie krótko po wyjściu z lozka. Po co te czary? Wazelina? Czasem AZ śmieszne .A p.Magda sama ma przecież lustro, i nie trzeba jej wciskac kitu. Ja powiem, luzacko, jak na wypoczynku, i tak trzymać!”,

„Dla wszystkich, aczkolwiek zdecydowanie małej grupy krytykantów gratuluję pokazania naturalnego buziaka ! I tego się trzymajmy! Na każdym z nas czas zostawia rys …I jest to piękne bo żyjemy i pięknie się starzejemy. A młody duch jest w nas 🙂 – piszą internauci.

Moda na naturalność

W ostatnich miesiącach coraz więcej znanych osób pokazuje się bez makijażu. Zdjęcia bez make-upu pokazały już m.in. Marina Łuczenko-Szczęsna, Kinga Rusin, Maja Bohosiewicz, Małgorzata Kożuchowska, Monika Brodka, Renata Kaczoruk oraz Edyta Górniak. Teraz do tego grona dołączyła Magda Gessler. Którą gwiazdę chcielibyście zobaczyć bez makijażu?

——————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Magda Gessler oraz www.instagram.com/magdagessler_official

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1025 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Nie żyje znany DJ MBrother
Nie żyje znany DJ MBrother. Na co zmarł?

15 stycznia zmarł didżej oraz producent muzyczny MBrother, czyli Mikołaj Jaskółka. Od wielu miesięcy mężczyzna...