Liv Tyler została ambasadorką marki Triumph!

Liv Tyler została nową ambasadorką marki Triumph Essence na sezon jesień/zima 2017/2018! Informacja została ogłoszona 12 kwietnia w Szwajcarii. Nowa kampania została zrealizowana przez wybitnego i legendarnego fotografa modowego – Rankina. Zdjęcie podkreślają zmysłowość, delikatność oraz kobiecą pewność siebie.

Liv Tyler ambasadorką marki Triumph Essence

Czym charakteryzuje się bielizna z linii Triumph Essence? Przede wszystkim jest zmysłowa i kobieca. Każda z pań, nawet ta najbardziej wymagająca, znajdzie coś dla siebie. kobiety. W sezonie jesienno – zimowym kolekcja nawiązuje do efektownego stylu ‘Opulent Art Nouveau’, a delikatne i kobiece modele prezentowane przez Liv, wykonane zostały z ozdobnej, aksamitnej siateczki, koronki Leavers i wytwornej jedwabnej satyny.

Dlaczego akurat Liv Tyler została ambasadorką marki? Suzanne McKenna nie ma wątpliwości, że to doskonały wybór. Argumentując ten wybór podkreśliła, że Liv Tyler jest piękna, kobieca, elegancka i pewna siebie, czyli dokładnie taka jak marka Triumph Essence. Poza tym aktorka jest jej zdaniem nowoczesną kobietą, która doskonale łączy pracę zawodową z wychowaniem dzieci. Przy tym jest bardzo pewna siebie i to właśnie z nią mogą utożsamiać się kobiety.

A jak Liv Tyler komentuje to, że została wybrana na ambasadorkę marki?

To dla mnie zaszczyt móc pracować z Triumphem, marką z olbrzymią tradycją, którą znam i podziwiam od wielu lat. Kolekcja Triumph Essence jest naprawdę wyjątkowa. Uwielbiam te kobiece i szykowne fasony i już nie mogę się doczekać ich tegorocznej premiery.

Bielizna z tej kolekcji, którą promuje Liv Tyler będzie dostępna w sklepach już pod koniec 2017 roku. Myślicie, że wybór aktorki na ambasadorkę to był dobry pomysł? A może w tej roli widzielibyście kogoś innego?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

204 More posts in Moda category
Recommended for you
rękawiczki skórzane
Na co zwrócić uwagę wybierając męskie rękawiczki?

artykuł sponsorowany Każdy mężczyzna, który ceni sobie poczucie dobrego stylu, zimą musi zmierzyć się z...