lewandowska

Lewandowska krytykuje znaną blogerkę. Internautki atakują: Jesteś teoretykiem, a ona praktykiem

Anna Lewandowska nie koniecznie ma najwięcej doświadczenia wśród polskich blogerek żywieniowych. Z całą pewnością jest jednak najbardziej rozpoznawalna. W mediach społecznościowych żona piłkarza postanowiła publicznie skrytykować inną blogerkę. Internautki szybko jednak stanęły w jej obronie.

Poszło o nasiona chia

Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie puddingu chia. Zdaniem sporej części internautek nasiona te nie nadają się dla kobiet w ciąży, a swoje sława poparły słowami innej mamy-blogerki. Lewandowskiej bardzo się to nie spodobało i natychmiast skrytykowała konkurentkę.

– Chia nie jest wskazana dla mam karmiących piersią, bo wpływa na obniżenie produkcji mleka. Pisze o tym m.in. pani prowadząca blog www.hafija.pl ale myślę, że raz w czas nie zaszkodzi 🙂 karmię już ponad 16 miesięcy i czasami zajadam się takim budyniem z chia 🙂 – napisała jedna z fanek.

– Taaaa… ta Pani tez poleca pizzę… A neguje inne osoby. Tej Pani zdecydowanie nie polecam. Niestety o diecie karmiącej mamy nie za wiele wie… – odpowiedziała Lewandowska.

Lewandowska nie spodziewała się takiej reakcji

Okazało się, że Hafija ma sporą rzesze fanek, które postanowiły jej bronić.

– Pani Aniu, cenię sobie Pani porady w kwestii diety, ale też i porady hafji w kwestii karmienia piersią 🙂

– Pani Aniu, Pani na razie jest teoretykiem jedynie w kwestii karmienia, a Pani @Hafija jest praktykiem i ma ogromną wiedzę w kwestii żywienia!!! – pisały internautki.

Okazało się, że Hafija wcześniej negatywnie wypowiadała się pod adresem Lewndowskiej.

– Nie zgodzę się:) pozdrawiam. Szkoda, że Pani nie widziała wcześniej, co ta Pani pisała w drugą stronę… także … – napisała żona piłkarza.

– W drugą stronę, czyli w Twoja stronę, Aniu? Nie, w takim razie nie widziałam. Czy to jedna czy to druga po prostu naprawdę nieeleganckie są takie publiczne zaczepki. Pani, pani Aniu jest na świeczniku i to później te wypowiedzi będą na głównych portalach plotkarskich, a po co dostarczać tematów i kolejnych hejtów? Naprawdę nie warto, ktoś musi być mądrzejszy, pozdrawiam – nie dawała za wygraną internautka.

Fot. Instagram annalewandowskabpa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

77 More posts in Dieta i Fitness category
Recommended for you
Ani Lewandowskiej też się nie chce ćwiczyć
Ani Lewandowskiej też się nie chce ćwiczyć! „Oj, było ciężko”. Co ją motywuje?

Ania Lewandowska od wielu lat propaguje zdrową dietę oraz regularną aktywność fizyczną. Jednak trenerka zdradziła,...