Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa! Miała wtedy 2 lata! Zobacz, jak wyglądała!

Kim Klara Lewandowska będzie w przyszłości? Ania ma plan?

Ania Lewandowska była gościem „Dzień Dobry TVN”, w którym opowiedziała m.in. o Klarze.  Gwiazda bardzo dużo czasu spędza z córeczką. Dziewczynka towarzyszy jej nawet podczas treningów. Jak  żona Roberta Lewandowskiego widzi przyszłość córki? Ma dla niej plan?

Kim Klara Lewandowska będzie w przyszłości? Ania ma plan?

Ania Lewandowska niedawno gościła w studiu „Dzień Dobry TVN”. Oczywiście nie obyło bez pytań dziennikarzy o małą Klarę! Dziewczynka spędza z mamą dużo czasu. Czy trenerka ma jakiś plan związany z przyszłością dziewczynki? Czy chciałaby, aby Klara została gwiazdą karate?

– Nie mam dla niej “planu by Ann”, to będzie “plan by Klara”. Będziemy chcieli przedstawić jej duży wachlarz możliwości, może zostanie pianistką, jak to moja mama mówi, może będzie malować, a może będzie sportowcem. Nie będę jej zmuszać do karate, ale oczywiście chętnie jej pokażę –  szczerze wyznała Ania Lewandowska.

Myślicie, że Klara zainteresuje się sportem? My jesteśmy zdania, że tak! 😉

Misja do wykonania

Magda Mołek i Marcin Meller zapytali również o plany biznesowe Ani i Roberta. Nie da się ukryć, że para świetnie sobie radzi w tym zakresie! Gwiazda potwierdza, że “Lewandowscy Team” stanowią dużą siłę. Para cały czas uczy się nowych rzeczy, ale przede wszystkim wspiera. Myślicie, że w tym tkwi tajemnica ich sukcesu? A może to narodziny córeczki spowodowały, że małżeństwo jeszcze bardziej chce się rozwijać?

– Cały czas się uczymy, rozwijamy i wspieramy. To jest taka nasza duża siła – “Lewandowscy team”. Dużo fajnych rzeczy nas spotyka – przyznała Lewandowska. – W tym roku dostałam naprawdę ogromną dawkę energii i motywacji, dzięki mojej córeczce, i chcę się nią dzielić, tak samo Robert. Myślimy, że mamy jakąś misję w życiu – powiedziała Ania Lewandowska.

Życzymy, aby następny rok był równie udany! 🙂

———————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1025 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Nie żyje znany DJ MBrother
Nie żyje znany DJ MBrother. Na co zmarł?

15 stycznia zmarł didżej oraz producent muzyczny MBrother, czyli Mikołaj Jaskółka. Od wielu miesięcy mężczyzna...