Joanna Przetakiewicz zdradziła sekret na zgrabną sylwetkę: „Robię to codziennie przed spaniem”

Joanna Przetakiewicz zdradziła sekret zgrabnej sylwetki: „Robię to codziennie przed spaniem”

Joanna Przetakiewicz zdradziła swój sposób na zgrabną figurę. Właścicielka marki La Mania przekonuje, że wcale nie trzeba wielu pieniędzy, aby zadbać o swoje ciało. Co jest najważniejsze?

Joanna Przetakiewicz zdradziła sekret na zgrabną sylwetkę: „Robię to codziennie przed spaniem”

Joanna Przetakiewicz ostatnio eksponuje swoją zgrabną sylwetkę. Gwiazdę wraz z Łukaszem Jakóbiakiem możemy również oglądać w drugiej edycji „Azja Express”. Jej figura oraz zadbane ciało robi wrażenie. Jednak niektórzy są zdania, że tylko bogate kobiety stać na to, aby zadbać o siebie. Jak odpowiada właścicielka marki La Mania?

„Kochane dziewczyny broń boże nie dajcie sobie wmówić, że nie stać Was na wysportowane ciało. Spotkałam się z takim komentarzem. Takie teorie są szkodliwe społecznie bo odbierają wiarę w siebie. Przede wszystkim nieprawdziwe” – twierdzi Joanna Przetakiewicz na Instagramie.

Jakie jest jej sposób na zgrabną sylwetkę? Regularna aktywność fizyczna, dieta (ale bez przesady).

Wystarczy ćwiczyć 2x w tygodniu (z aplikacją lub dvd Ewy lub Ani) na siłowni lub w domu. 3x w tygodniu byłoby świetnie, ale z doświadczenia wiem, że to mało realne. Dieta – nie znam się, ale wystarczy jeść umiarkowanie i w miarę zdrowo, aczkolwiek bez przesady 😉 Lody z McDonalda uwielbiam i nie potrafię sobie odmówić ❤️ – szczerze pisze uczestniczka „Azja Express”.

Gwiazda zdradziła, co robi, aby mieć nawilżoną i gładką skórę.

 Dla uzyskania ładnej skóry polecam masaż szorstką rękawicą potem maść Benpanthen (z apteki) z jakąkolwiek oliwką lub mleczkiem na noc. Top zabieg!💪🏻Robię to codziennie przed spaniem. Zajmuje to około 10 minut – napisała Joanna Przetakiewicz.

„Asia wyglądasz swietnie 😍owszem na ładne ciuchy biżuterię czy inne rzeczy materialne trzeba miec pieniadze ale nie po to zeby ruszyć tyłek z kanapy 😀cwiczyc mozna i bez siłowni -tylko chęci chęci i jeszcze raz chęci trzeba troche😀👍wiec nie przejmuj sie zazdrosniakami 😬😬😬”,

„Pani Asiu prosimy więcej takich tajemnic urodowych wszakże jest pani przepiękna kobieta wiec jest od kogo czerpać 😍🔝😍🔝😍💎💎💎” – pisali fani.

Czy macie swoje urodowe triki, które są godne polecenia?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/joannaprzetakiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

878 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ile Robert Lewandowski zapłacił za koloryzację włosów
Ile Robert Lewandowski zapłacił za koloryzację włosów? Wiemy, gdzie poszedł do fryzjera!

Takiej zmiany nikt się nie spodziewał! Robert Lewandowski przefarbował włosy na siwy blond! Ile piłkarz...