Jak naprawdę wygląda modeling? Szczere wyznanie Sandry Kubickiej

Jak naprawdę wygląda modeling? Szczere wyznanie Sandry Kubickiej

Sandra Kubicka pierwsze kroki w modelingu stawiała, gdy miała trzynaście lat. Zarzucano jej, że za dużo waży. Modelka zaczęła się odchudzać. Niestety nie uniknęła problemów ze zdrowiem. Kiedyś wylądowała w szpitalu. Jak to się zakończyło?

Jak naprawdę wygląda modeling? Szczere wyznanie Sandry Kubickiej

Sandra Kubicka rozpoczęła karierę w modelingu, gdy miała 13 lat. Presja związana z bardzo szczupłą sylwetką była ogromna. Modelka próbowała schudnąć. Niestety któregoś razu dziewczyna trafiła do szpitala. Jak to się zakończyło?

– Ja miałam 13 jak zaczęłam, klienci zapominali o tym, że miałam „baby fat”. To nie było to, że byłam gruba, tylko takie coś schodzi z wiekiem. Próbowałam schudnąć, chodzić na siłownię, liczyłam sobie kalorie, nie mogłam kromki chleba, przy tym wszystkim bardzo dużo latałam, bardzo dużo pracowałam i zemdlałam na sesji. Przyjechała po mnie karetka, zabrali mnie do szpitala. Zrobili badania, miałam wszystko zaniżone. Byłam za chuda, miałam wypłukaną całą sól z organizmu, cukier mi spadł i wtedy moi agenci wysłali mnie na miesiąc na wakacje. Powiedzieli: „Nigdy w życiu tego nie robisz, będziesz pracować jako modelka komercyjna” i od tamtej pory jeśli klient mówi, że nie odpowiada mu to trudno, ktoś inny mnie weźmie, nie będę siedzieć i płakać – mówiła modelka w rozmowie z Party.pl.

Trudne chwile

Modelka przyznaje, że miała chwile załamania, ale zrozumiała, że dostosowywanie sylwetki do rygorystycznych wymogów nie przynosi niczego dobrego. Teraz gwiazda jest pewna siebie, lubi swoje ciało i nie przejmuje się negatywnymi komentarzami.

„Nie róbcie sobie krzywdy, bo to nie jest tego warte. Czy to jest warte być w szpitalu i słyszeć, co sobie zrobiłaś, jaka jesteś nieodpowiedzialna, mieć problemy ze zdrowiem, z przytyciem. To nie jest tego warte. Musicie być pewnie siebie, kochać swoje ciało, czuć się w nim odpowiednio. Ja jestem bardzo pewna siebie i jak teraz słyszę głupie komentarze w moim kierunku, to po prostu to olewam. Wiem, że ciężko pracuje na swoje ciało, ja je lubię, moi klienci też, więc wszyscy są zadowoleni”- przekonuje modelka.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Sandra Kubicka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

498 More posts in Świat mody category
Recommended for you
Kamila Świerc nową Miss Polski
Kamila Świerc nową Miss Polski! Co o niej wiemy?

Kamila Świerc została nową Miss Polski! Pokonała 23 kandydatki z różnych zakątków Polski i świata....